Po dvou dnech regenerace jdou Démoni zase do boje. Večer hostí Litoměřice

Česká Lípa – Jen dva dny na odpočinek měli futsalisté českolipského FC Démoni, kteří dorazili z úspěšné páteční mise v Třinci do svých domovů v sobotu ráno po 8. hodině.

A už dnes večer od 20.30 hodin v rámci dohrávky 14. kola vyzvou v domácí sportovní hale celek Gardenline Litoměřice, který v pátek remizoval s pražskou Spartou 3:3 a v tabulce zaujímá se 24 body pátou příčku. Démoni jich mají devět a jsou desátí.
„Čeká nás utkání s velice těžkým soupeřem, podle mého názoru adeptem na titul mistra ligy,“ myslí si prezident klubu Jiří Šubrt a pokračuje: „Budeme makat na tisíc procent, protože proti favoritovi z Litoměřic nemáme co ztratit.“
Jisté je, že do dnešního mače nenastoupí jeden z klíčových hráčů České Lípy, Ondřej Havrda, jenž se v Třinci „vykartoval“, což znamená stop na jedno soutěžní utkání.
„Jakýkoliv bodový zisk by nám ohromně pomohl za cestou k udržení v 1. lize, a proto vyzývám všechny českolipské diváky: přijďte nás na tribuny podpořit a svým fanděním hnát náš tým k dalším bodovým úspěchům,“ burcuje Šubrt.
Stejný názor má také trenér Karel Kruliš. „Sílu soupeře dobře známe a můžeme jen příjemně překvapit. Věřím, že kluci budou po dramatickém pátečním klání v Třinci, kde jsme vyhráli 5:2, fit, a že Gardenlinemu alespoň trochu zatopíme.“
Litoměřice odehrály v pátek parádní domácí zápas se Spartou a jen díky neproměněným desítkám remizovaly 3:3. „Přes víkend jsme se snažili kvalitně zregenerovat, abychom mohli podat kvalitní výkon, který nás dovede k důležitému vítězství. Zápas bude velmi těžký, ale já věřím, že ho zvládneme,“ prohlásil litoměřický asistent Igor Vodecký.
Pondělní utkání v České Lípě bude řídit trojice rozhodčích Jan Novotný, Jiří Šmíd a Miroslav Vlašič, delegátem je Ladislav Smreček.
Zdroj: https://ceskolipsky.denik.cz/fotbal_region/po-dvou-dnech-regenerace-jdou-demoni-zase-do-boje-vecer-hosti-litomerice-20180108.html