Jak to vlastně všechno začalo …

Na počátku všeho byla parta kluků, kteří mají rádi fotbálek v jakékoli podobě ať už se běhá na velkém hřišti nebo v hale.Tato parta / říkejme jí zdravé jádro klubu / dala dohromady kolem sebe spoustu dalších nadšenců, kteří si chodili také zakopat a prostě jak se říká udělat si pořádnou žízeň.Takhle se chodilo sportovat už od roku 1990. Každý rok se diskutovalo o tom zda se přihlásit do nějaké soutěže nebo alespoň na nějaký turnaj.No a vždycky to dopadlo stejně – čekalo se na příhodnější dobu. Toto čekání trvalo 15 let.
Až v létě roku 2005 to konečně vygradovalo v přihlášku do okresního přeboru Česká Lípa.Zakládající členové klubu jsou : Janecký Petr,Frnka Jan st.,Štěpánek Zdeněk, Černý Václav,Černý Zdeněk, Frnka Jan ml., Jandík Jiří, Turza Miloslav, Zelenka Michal, Čech Pavel,Šubrt Jiří.V průběhu naší první sezony se klub rozrostl o další hráče: Dutka Jakub a Nevrlý Lůkáš.Do další sezony jsme opět trošku posílili: Kruliš Karel, Piskor Roman a Vaněk Petr.

Takže – hurá, hurá, hurá – FC Démoni jsou tady !