Na raketový vstup Teplic do zápasu nedokázali Démoni reagovat

V pátek 29.9. se představili Démoni na své palubovce s týmem, který v letošní sezoně nepoznal hořkost porážky. Teplice, které do České Lípy přivezli i tři bývalé hráče Démonů, Slavíka, Mareše a Abrháma, dokázali díky skvělému vstupu do zápasu urvat tři body za vítězství 8:2.

První branka padla už pět vteřin po začátku, kdy nástřel Adriana na zadní tyč uklidil do branky Diece – 0:1.Na druhou branku se nečekalo dlouho, ve třetí minutě dostali Teplice možnost zahrávat volný přímí kop, který rozehrál Diece na Varelu, který sklepnul míč pod sebe na Adriana, který uklidil míč k vzdálenější tyči – 0:2. O třetí brance Teplic se možná bude ještě dlouho diskutovat, kdy ve čtvrté minutě po střele Dieceho zachytil Kirov míč někde u brankové čáry, podle rozhodčího Kaštánka za brankovou čarou – 0:3. Skvělí vstup Teplic do zápasu potvrdil v šesté minutě Adriano, který svou ranou prostřelil po zemi Kirova k levé tyči a tepli už vedli 0:4. V desáté minutě završili Teplice takzvaného „bůra“, když Felipinho našel na zadní tyči volného Rhouilu, který uklidil míč do prázdné branky – 0:5. V šestnácté minutě se po rozehrávce autu Pacheca dostal ke střele Senra, který uklidil míč o tyč do branky – 0:6. Tímto výsledkem skončil první poločas, který byl jasně v režii teplického Svarogu.

První branka druhého poločasu padla už po třech minutách, kdy se po pěkné individuální akci prosadil Varela, který nejprve udržel míč v souboji s Potočkem a následně udělal kličku Kirovovi a uklidil míč do prázdné branky– 0:7. Poté se trochu osmělili Démoni, když rohový kop Zapletala uklidil na vzdálenější tyč Rozboud 1:7. Poslední zásah Teplic v zápase obstaral Rhouila, který na zadní tyčiuklidil do branky pobídku od Senry – 1:8. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě na zadní tyči Havrda, který si navedl míč na střed a uklidil ho do horního rohu Marešovi branky, který o poločase vystřídal v brance Hůlu – 2:8.

V devátém kole nevyšel Démonů vstup do zápasu, což je stálo dobrý výsledek. Hororový vstup do zápasu, když už v šesté minutě vedli Teplice o čtyři branky se nakonec odrazil na poločasovém skóre 0:6. Druhý poločas už byl ze strany Démonů lepší což dokumentuje vyrovnaný výsledek druhého poločasu 2:2. Příští zápas odehrají Démoni 5.11.2021 od 20:00 na půdě úřadujícího mistra Plzně.

FC Démoni Česká Lípa : Svarog FC Teplice 2:8 (0:6)

Branky: 32. Karel Rozboud ( Petr Zapletal ), 40. Ondřej Havrda – 1. Diece ( Adriano ), 4. Adriano ( Jair Varela ), 5. Diece ( Alvaro Pacheco ), 6. Adriano ( Jair Varela ), 10. Adam Rhouila ( Felipinho ), 16. Pedro Senra ( Alvaro Pacheco ), 23. Jair Varela ( Alvaro Pacheco ), 38. Adam Rhouila ( Pedro Senra )

FC Démoni: Lukáš Lecjaks , Milen Kirov – Tomáš Fichtner , Matěj Potoček , Miroslav Rott , Karel Rozboud , Jonáš Klimt , Petr Zapletal , Viktor Demjančuk , Ondřej Havrda , Matěj Maur

hlavní trenér: Karel Kruliš

Teplice: Martin Mareš, Michal Hůla – Tomáš Abrham, Adam Rhouila, Jaroslav Slavík, Martin Matas, Adriano, Diece, Jair Varela, Duarte, Felipinho, Alvaro Pacheco, Pedro Senra

hlavní trenér: André Guimaraes

Rozhodčí: Jakub Matyš, Libor Kaštánek – Lubomír Řeháček