Démony čeká po ztrátě v Brně další těžký soupeř

Po delší pauze se představí Démoni na domácí palubovce, když vyzvou v letošní sezoně zatím neporažené Teplice. Utkání můžete sledovat buď ve 20:30 v českolipské sportovní hale nebo online v Démon TV.

Démoni – Démoni po sérii tří vítězství dvakrát narazili, když prohráli na palubovkách ústeckého Rapidu po dobrém výkonu 2:1 a naposledy podlehli Helasu na jeho půdě 5:4, i když o poločase Démoni vedli 3:1. Démoni se nachází se ziskem devíti bodů na osmém místě tabulky.

Svarog – Teplice zažívají po výměně téměř celého kádru skvělý vstup do sezony, když ztratili pouze za dvě remízy, se Slávií a Chrudimí. Naposledy si Teplice poradili na domácí půdě s Rapidem Ústí nad Labem 8:2. Teplice vedou futsalovou ligu se ziskem dvaceti bodů.

Vzájemná Bilance

9 zápasů – V 8 zápasech zvítězili Teplice, jednou zvítězila Česká Lípa

Dvakrát se také potkali v poháru SFČR, oba zápasy ovládli hráči Teplic

Poslední zápas

22.3.2021 – 11.kolo ročníku 2020/2021

FC Démoni Česká Lípa : Svarog FC Teplice  1:4 (1:2)

Branky: 8. Stanislav Bejda ( Petr Zapletal ) – 10. Adriano ( Jezin ), 12. Adriano, 27. Tato, 30. Joao Salla ( Tato )

ČK:  Bejda – 0

Démoni: Milen Kirov , Martin Mareš – Tomáš Abrham , Tomáš Fichtner , Jonáš Klimt , Miroslav Rott , Milan Bialek , Stanislav Bejda, Pavel Caizl , Petr Zapletal , Leo Bužík , Ondřej Havrda , Martin Švec

hlavní trenér: Karel Kruliš

Teplice: Michal Hůla, Jakub Marek – Rodrigo Taverna, Deco, Keko, Adriano, Tato, Luděk Žolcer, Jiří Baran, Jezin, Rostislav Šebek, Joao Salla, Chongor Gansuch

hlavní trenér: Eloy Alonso

Rozhodčí: Michal Čurda, Bohumil Vrtal