Démony čeká po Teplicích další těžký soupeř

V 10. kole 1. Futsal Ligy v pátek 5.11. Budou Démoni zajíždět na půdu soupeře z kategorie nejtěžších. Soupeřem Démonů bude úřadující mistr Interobal Plzeň. Utkání začíná v SH Lokomotiva ve 20:00.

Démoni – Démoni mají za sebou sérií tří porážek v řadě, kdy smolně prohráli na půdě Rapidu i Helasu o jednu branku, v posledním zápase naopak sahali už od začátku proti Teplicím za kratší konec, když Teplice vedli v desáté minutě už 5:0. Démoni se nachází se ziskem devíti bodů na osmém místě tabulky.

Plzeň – Interobal prožívá historické období, poté co v loňské sezóně slavil mistrovský titul, tak 30.10. oslavili hráči Plzně historický postup do elitní části ligy mistrů, kde se navíc představí na domácí palubovce a přivítají i slavnou Barcelonu. V lize až na jednu ztrátu zatím zvládla plzeň všechny utkání, v tom posledním si navíc poradila v poměr 5:2 s pražskou Spartou. Plzeň se nachází na šestém místě tabulky se ziskem patnácti bodů.

Vzájemná Bilance

15 zápasů – Ve čtrnácti zápasech zvítězil Interobal, Česká Lípa se z plného bodového zisku radovala jednou

Zajímavost

V kádru České Lípy působí tři hráči s plzeňským původem – Matěj Maur, Lukáš Lecjaks a Karel Rozboud

Poslední zápas

12.2.2021 – 17.kolo ročníku 2020/2021

FC Démoni Česká Lípa : Interobal Plzeň  0:2 (0:1)

Branky: 0 – 6. Michal Holý, 39. Gabriel Rick

Démoni: Milen Kirov – Tomáš Abrham , Martin Švec , Petr Zapletal , Pavel Caizl , Ondřej Havrda , Leo Bužík , Radek Hanzlík , Milan Bialek , Tomáš Fichtner , Miroslav Rott , Jonáš Klimt , Michal Jiráský , Vítězslav Hrubý

hlavní trenér: Karel Kruliš

Plzeň: Lukáš Němec, Ondřej Vahala – Lukáš Rešetár, Gabriel Rick, Jan Havel, Peter Kozár, Michal Štrajt, Tomáš Buchta, Michal Holý, Martin Zdráhal, Michal Seidler, Dušan Künstner

hlavní trenér: Marek Kopecký

Rozhodčí: David Lafek, Filip Nešněra