Démony čeká druhý těžký soupeř na domácí půdě v řadě

Ve 2. kole 1. Futsal Ligy v pátek 3. 9. bude na půdu Démonů zajíždět FK Chrudim. Utkání začíná ve 20:30 v Českolipské sportovní hale nebo v Démon TV.

Démoni – Démony čeká druhý těžký soupeř na domácí půdě v řadě. Po pražské Spartě přijede do České Lípy nejúspěšnější klub futsalové ligy FK Chrudim. Česká Lípy bude chtít odčinit prohru proti Spartě v poměru 1:6, kdy i přes dobrý výkon nakonec Spartě podlehli vysokým rozdílem.

Chrudim – Chrudim bude chtít v České Lípě navázat na výhru v prvním kole, kdy vysokým rozdílem porazila Ústí nad Labem 13:1. Čtveřici Chrudimských hráčů čeká poslední zápas před startem Mistroství světa v Litvě.

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa):

Na zápas s Chrudimí, který je opět z kategorie těžších soupeřů, se musíme opět kvalitně připravit na obrannou fázi, a pokud si opět vytvoříme nějaké šance, musíme je proměnit, aby skóre vypadalo ještě lépe než v prvním utkání.

David Drozd (hráč FK Chrudim):

První ligové kolo se nám herně i výsledkově vydařilo. Vytvořili jsme si hodně šancí a i hra směrem dozadu nebyla špatná. Mrzí nás však inkasovaná branka na konci utkání. Od zápasu s Českou Lípou očekávám naše stejné nasazení jako v předchozím zápase. Věřím v dobrý výkon a nic jiného než tři body nebereme.

Vzájemná Bilance

13 zápasů – Ve 13 zápasech zvítězila Chrudim, Česká Lípa se z bodů neradovala ani jednou

Poslední zápas

12.2.2021 – 17.kolo ročníku 2020/2021

FK Chrudim : FC Démoni Česká Lípa  4:0 (3:0)

Branky: 2. Yuri ( Matěj Slováček ), 7. Max ( Yuri ), 16. Matěj Slováček, 32. Roman Mareš ( Felipe )

Chrudim: Rennan, Daniel Javorski – Roman Mareš, Dominik Balog, Max, Martin Doša, Jakub Malý, Jiří Mužík, Pavel Drozd, Felipe, Matěj Slováček, Yuri, Jaroslav Kubát, David Drozd

hlavní trenér: Felipe Conde

Démoni: Martin Mareš, Milen Kirov – Tomáš Abrham, Stanislav Bejda, Tomáš Fichtner, Pavel Caizl, Ondřej Havrda, Leo Bužík, Vítězslav Hrubý, Martin Švec, Miroslav Rott, Jonáš Klimt, Michal Jiráský, Milan Bialek

hlavní trenér: Karel Kruliš

Rozhodčí: Michal Čurda, Tomáš Vaněk

Přímý přenos

Událost na Facebooku

Zveřejnil(a) FC DÉMONI dne Neděle 29. srpna 2021

Zpravodaj

02kolo_zpravodaj_online