Démoni v pátek završí sérii zápasů s týmy z první čtyřky proti Slavii

V pátek 19.2. bude na půdu Démonů zajíždět pražská Slavia. První letošní duel ovládla jasně Slavia na domácí půdě 7:0.

Démoni – Domácí zakončí tímto zápasem sérii zápasů, ve kterých nebyl tým Karla Kruliše pasován do role favorita. Na Démone leží deka, nedokázali uhrát od restartu soutěže ani bod, přičemž obdrželi v průměru více jak pět branek na zápas. Navíc se Démonům vzdalují příčky zaručující play-off. Přesto se dokáží domácí hráči na své palubovce vybičovat k velmi kvalitním výkonům proti silným soupeřům, na body jim to ale často nestačí. Démoni se nachází na 10. místě se ziskem sedmi bodů a na play-off ztrácí pět bodů.

Slavia – Svěřenci Davida Filingera přijíždí do České Lípy v úplně jiném rozpoložení, přestože v úterý nezvládli dobře rozehrané jubilejní 300. ligové utkání s Plzní, když Plzeň pěti brankami ve druhém poločase otočila skóre a zvítězila v hlavním městě 5:3. Přesto se Slavia nachází na 4. místě tabulky se ziskem 26 bodů, a tak může v Edenu panovat dobrá nálada.

Statistiky:

Nejvíce kanadských bodů

Slavia – David Jošt, Radim Záruba 24

Démoni – Tomáš Fichtner 16

Nejvíce branek

Slavia – David Jošt 21

Démoni – Tomáš Fichtner 10

Nejvíce asistencí

Slavia – Jan Homola 15

Démoni – Miroslav Rott 8

Vzájemná Bilance

13 zápasů – Ve všech zvítězila Slavia při skóre 85:30 z jejího pohledu

Poslední zápas

19.1.2021 – 7.kolo ročníku 2020/2021

SK Slavia Praha : FC Démoni Česká Lípa   7:0 (3:0)

Branky: 12. Matúš Ševčík (Jan Křemen), 16. David Jošt (Radim Záruba), 20. Jan Křemen, 24. Jan Křemen (Matúš Ševčík), 32. Igor Leovski (Filip Vaktor), 38. Jan Křemen (Jan Homola), 39. Jan Homola (Igor Leovski)

Slavia: Adam Vondráček, Marek Karpiak, Jan Žežulka – Zdeněk Sláma, Igor Leovski, Jan Homola, Svatopluk Plíšek, Jan Křemen, Filip Vaktor, Radim Záruba, Filip Hruška, David Jošt, Matúš Ševčík, Zdeněk Sita

Démoni: Milen Kirov, Martin Mareš – Tomáš Abrham, Tomáš Fichtner, Jonáš Klimt, Miroslav Rott, Radek Hanzlík, Stanislav Bejda, Pavel Caizl, Petr Zapletal, Leo Bužík, Ondřej Havrda, Milan Bialek

Rozhodčí: Tomáš Vaněk, Petr Pivoňka

Petr Zapletal (hráč FC Démoni Česká Lípa)

Čeká nás další kvalitní soupeř. Pevně věřím, že se odrazíme od kvalitního výkonu a připravíme se tím na důležitá utkání, která nás čekají příští týden. Proti favoritům jsme schopni podat maximální výkon. Doufám, že když bude stát štěstí na naší straně, můžeme konečně urvat nějaké body.

Zdeněk Sláma (SK Slavia Praha)

Česká Lípa je vždy nepříjemným soupeřem, jsou to kluci, kteří hrají dlouho spolu, kombinují, hrají futsalově. Pro nás to bude úplně jiný zápas než s Plzní, budeme dobývat obranu, tvořit a hlídat protiútoky.

David Filinger (trenér SK Slavia Praha)

Budeme hrát do pečlivé defenzívy, musíme se na to nachystat, bude to jiný zápas než ten s Plzní. Uvidíme, jak na tom budou kluci zdravotně, v jakém složení do toho půjdeme. Každopádně nás nečeká nic lehkého, Lípa umí doma potrápit každého soupeře, musíme hrát zodpovědně a bojovně.

Ukažte jak fandíte z domova! Nahrajte nám svou fotografii a my ji o poločase zařadíme do přenosu! Můžete se vyfotit třeba s naším démonským filtrem.

Program vysílání

20:10 Předzápasové studio

 • Rozbor aktuálního týden
 • Aktuální tabulka
 • Rozbor souběžných utkání (FTZS Liberec – Svarog FC Teplice; Helas Brno – Dynamo PCO České Budějovice)
 • Rozbor obou soupeřů

20:24 První poločas

 • Ohlasy trenérů a hráčů
 • Srovnání klíčových hráčů
 • Zahajovací sestav

cca 21:10 Poločasové studio

 • Rozbor gólů prvního poločasu
 • Rozbor zápasu
 • Rozbor souběžných utkání (SK Interobal Plzeň – SK Olympik Mělník; AC Sparta Praha – Žabinští Vlci Brno)
 • Program dalších utkání
 • Fotky od diváků

cca 21:25 Druhý poločas

cca 22:05 Pozápasové studio

 • Rozbor gólů druhého poločasu
 • Pozvánka na další zápasy
 • Program dalších utkání

Přenos sponzoruje a realizuje Czech North Media © 2021 (www.czech-north-media.eu), moderuje Matyáš Bláha.