Démoni se rozloučí s nejvyšší ligou dnes večer proti Chrudimi!

Česká Lípa – Derniéru v letošním ročníku Chance futsal ligy odehraje českolipské mužstvo FC Démoni dnes večer od 20 hodin na domácí palubovce.


Soupeřem mu bude vedoucí celek tabulky, vysoce ambiciózní tým, navíc několikanásobný mistr České republiky FK ERA-PACK Chrudim!
„Víme, že letos je to náš poslední duel v nejvyšší futsalové soutěži a na závěr to bude to nejlepší, co liga nabízí. Náš cíl je jasný: zodpovědně bránit a vyvarovat se zbytečných chyb,“ nechal se slyšet Karel Kruliš, kouč České Lípa.
Chrudim, která má před posledním utkáním základní části jisté první místo (čtyřbodový náskok před druhým FC Benago Zruč n. N.), díky svým triumfům v 1. lize pravidelně zastupuje ČR v UEFA Futsal cupu, ve kterém v posledních letech postupuje mezi nejlepších 16 týmů kontinentu.
Její trenér Jaroslav Bartušek před střetnutím s Démony prohlásil: „Jedeme na palubovku sestupujícího týmu, což může znamenat, že půjde o jednoduchý zápas, ale tak jednoduché to určitě nebude. Démoni se budou chtít důstojně rozloučit s ligou,“ tuší chrudimský lodivod a dodává: „Samozřejmě, že budeme chtít vyhrát, a tím potvrdit první místo po základní části. Bohužel se musíme obejít bez Marcinha, který má po zápase s Benagem zlomenou ruku.“
Připomeňme, že Chrudimští přesně před týdnem podlehli právě domácímu Benagu ze Zruče 2:3 (0:0), což pro ně byla vůbec první porážka v této sezoně, a Benago tak potvrdilo domácí neporazitelnost.
Zdroj: http://ceskolipsky.denik.cz/ostatni_region/demoni-se-rozlouci-s-nejvyssi-ligou-dnes-vecer-proti-chrudimi-20160401.html