Démoni se pomalu s play-off loučí

Čistě matematicky ještě mají Démoni šanci na to dostat se do play-off. Při jejich současné formě (11 porážek v řadě !!) je to však velmi nepravděpodobné.

Tu poslední porážku utržili včera s Mělníkem, který naopak vítězstvím udělal velký krok do vyřazovací části.

SK Olympik Mělník – FC Démoni Česká Lípa 5:0 (2:0)

Všechny dosavadní body (sedm) získala Česká Lípa v domácím prostředí. Na své palubovce dokázala prohánět i ty největší favority naší nejvyšší soutěže a sem tam nějaký bod si určitě zasloužila, holt to nevyšlo.

Ale venku je to velká bída, což Démoni potvrdili i včera, kdy nevstřelil ani gól.

Je pravda, že se špatně hraje, když po třinácti vteřinách prohráváte (autor branky: Kalabis) a ve 2. minutě už je to 2:0 (Moravec) ve váš neprospěch…

Lípa mohla vstřelit v první půli branku, ale Hrubý z desetimetrového kopu nezamířil přesně.

I ve druhém poločase mohli hosté vsítit alespoň čestný gól, jenže akce nedotáhli do zdárného konce.

Naopak domácí ještě přidali tři branky (Žežulka, Hrdý, Nedostup). Všechny padly v posledních 80 vteřinách zápasu!

Karel Kruliš, trenér Démonů: „Zápas na Mělníku jsme prohráli už v prvních dvou minutách. Potom jsme se zkoncentrovali a začali hrát to, co bychom měli, ale naše střelecká potence nebere konce. Leží na nás už tak velká deka, že ji nejsme schopni ze sebe shodit a prolomit to trápení, které nás od začátku roku provází. Mělník hrál potom bezpečně odzadu a my dobývali Žežulkovu bránu, kterou jsme neodemkli a když nedáme gól, nemůžeme pomýšlet na úspěch. Teď si dáme pauzu a zkoncentrujeme se na zbytek soutěže tohoto ročníku.“

Branky: 1. Kalabis (Hrdý), 3. Moravec, 39. Žežulka, 40. Hrdý, 40. Nedostup

Karty:   34. Kirov (CLI)

SK Olympik Mělník: Žezulka (Hnízdil) – Lehner, Moravec, Nedostup, Hrdý, Nečas, Šustr, Kalabis, Miker, Jungbauer, Šmejkal

FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Mareš) – Rott, Fichtner, Švec, Havrda, Zapletal, Caizl, Bialek, Hrubý, Abrhám, Bejda, Hanzlík, Jíráský

Rozhodčí: Černý – Cílek