Boj o play off pokračuje. Démoni se pokusí zabrat s Olympikem.

Česká Lípa zamíří na půdu Olympiku Mělník. Domácí celek jde do zápasu posilněn těsnou výhrou 5:4 nad Ústím. Démoni naopak na bodový zisk již dlouho čekají. Podaří se jim zabrat v pátečním klání? Zápas začíná v mělnické hale ve 20:30.

Jakub Němec, trenér Olympiku: 

I když hraje Česká́ Lípa dobré zápasy, tak se jim letošní́ rok výsledkově zatím nedaří. O to větší motivaci budou mít uspět u nás. Vzájemné́ zápasy jsou vždy vyrovnané a rozhoduje se v závěrech zápasů. My budeme chtít navázat na vítězství s Ústím a doma získat další důležité body a upevnit si postavení v elitní osmičce. Uvědomujeme si, že v posledních utkáních nebyl náš výkon optimální a abychom uspěli v těžkém utkání s Českou Lípou, tak musíme odevzdat maximální nasazení, přidat kvalitu ve futsalových dovednostech a být efektivnější v zakončení.

Karel Kruliš, trenér Démonů: 

Zápas v Budějovicích jsme prohráli a tím pádem si myslím, že náš cíl, a to bylo play-off, nebude splněn. Můžeme tímto pádem konstatovat, že soutěž dohrajeme v širším složení a samozřejmě se ctí nám vlastní. V zápase s Mělníkem dostane příležitost celá lavička a pevně věřím, že se všichni ukážou v dobrém světle.