Démoni v pátek přivítají poprvé v sezoně nováčka Žabinské vlky Brno

V pátek 12.3. budou Démoni ve svém vůbec prvním vzájemném zápase v sezoně i historii hostit Žabinské vlky Brno.

Démoni – Démoni budou chtít konečně přerušit černou sérii dvanácti zápasů bez bodu. Na svěřencích Karla Kruliše leží deka, nejsou schopní vyhrát, ani dobře rozehrané zápasy. A tak budou chtít proti nováčkovi urvat první body po restartu soutěže. V posledním zápase Démoni podlehli rivalovi z Mělníka 5:0 a nachází se tak se ziskem sedmi bodů na předposledním jedenáctém místě.

Žabinští vlci – Nováček, který poprvé v historii klubu nakoukl do nejvyšší soutěže, se pomalu rozkoukává a začíná pomalu stoupat tabulkou, když se díky poslednímu zápasu, který dokázali hráči Žabinských vlků ovládnout, v souboji nováčků, proti Ústí nad Labem 5:3, posunuli se ziskem deseti bodů na desáté místo, právě před svého soupeře z České Lípy.

Statistiky:

Nejvíce kanadských bodů

Žabinští vlci – David Havlín 14

Démoni – Tomáš Fichtner 17

Nejvíce branek

Žabinští vlci – David Havlín 12

Démoni – Tomáš Fichtner 11

Nejvíce asistencí

Žabinští vlci – Martin Hanuš, Michal Mezník 6

Démoni – Miroslav Rott 8

Vzájemná Bilance

0 zápasů

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa):

Zápas proti nováčkovi soutěže je pro nás velmi důležitý jelikož se chceme dostat ze spodních vod tabulky proto v naší situaci není nic jiného než vyhrát. Soupeř je teď nabuzený vítězstvím nad Ústím tak jede do Lípy v klidu a vědomím že nemá co ztratit. Pevně už věřím že zlomíme naší smůlu a konečně zvítězíme.