Démoni – Helas 0:5

V pátek večer přijel do Českolipské sportovní haly Brněnský Helas, aby se utkal s domácími Démony. Hosté nepřijeli ve velké pohodě, když po odehraných pěti zápasech měli na kontě nula bodů.

Domácí byli před zápasem ve výhodnější pozici , když se třemi body okupovali deváté místo. Od úvodních minut byla na hostech vidět chuť získat první body, byli aktivnější než domácí což se projevilo na ukazateli skóre. V osmé minutě byl stav 2:0 pro hosty, kteří do poločasu přidali ještě jednu branku, po pauze se hra nezměnila domácí hráli bez elánu, bez chuti, a proto soupeř znovu trestal. V dvacáté sedmé minutě zvyšoval Mužík na 4:0, zmar domácích zakončil vlastním gólem v poslední minutě Žampa. Potrženo, sečteno hosté zaslouženě vítězí, byli celý zápas aktivnější než domácí. Hosté se po tomto bodovém zisku posunuli na desáté místo, domácí zůstali i přes porážku devátí.
Démoni Česká Lípa – Helas Brno 0:5 (0:3)
Branky: 6. Outrata (Ovčačík), 8. Ovčačík (Poul), 16. Lacko (Cupák), 27. Mužík (Poul), 39.Žampa(vlastní)
Karty: 26. Havrda, 27. Fichtner, 32. Bialek
FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Bejda(C), Šafář, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Kořínek, Rott, Havlásek, Kotek,
Helas Brno: Konečný – Cupák, Lacko, Outrata, Lidmila, Mužík, Poul, Ovčačík Rozhodčí: Nagy, Čurda, Vrtal