Restart ligy Démoni zahají v Liberci v severočeském derby!

V pátek 8. 1. čeká po korona virové pauze Démony utkání proti FTZS Liberec. Severočeské derby začne v 19:30 ve sportovní hale Harcov Liberec. Utkání můžete sledovat v přenose na YouTube FTZS Liberec.

Trenér Karel Kruliš (FC Démoni Česká Lípa):

Po delší odmlce je tu znovu soutěžní zápas a to hned derby s Libercem, poslední zápas u nás v České Lípě byl remízový i když jsme si myslím měli o trochu navrch a mohly zapas rozhodnout ve svůj prospěch, ale nestalo se a body se dělili. Po pauze jdeme do velké neznámé i když už se nějakou dobu chystáme a trénujeme tak zapas bude o něčem jiném ,a jak říkám derby nemá favorita, tak věřím že se statečně popereme o body a nějaké z Liberce odvezeme.

Trenér Aleš Benek (FTZS Liberec):

Asi jako všechny celky se na restart soutěže moc těšíme. Po celou dobu jsme se snažili hráče všemi možnými způsoby udržet v dobré kondici a věřím, že se nám to povedlo. Hlásíme se v plné zbroji a budeme chtít domácí zápas zvládnout. S Lípou je to vždy boj o každý metr palubovky a je to pro nás tradiční soupeř. Po delší pauze bez utkání nepředpokládám, že se bude hrát okulahodící futsal. Spíše, kdo udělá méně chyb, tak ten vyhraje. Hodně nám ukázalo venkovní utkání v Lípě ve 3. kole, kdy jsme v určitých pasážích hry byly horším týmem a bod byl pro nás cenný. Myslím, že se z toho poučíme a uděláme maximum, aby jsme vstoupili do nového roku vítězně.