Proti Hradci nastoupí natěšený Marko Kostic

Česká Lípa – Dnes večer od 20.30 hodin hrají českolipští Démoni důležitý zápas o záchranu v 1. lize.
S kompletním kádrem, a to včetně bulharského reprezentanta Marka Kostice, nastoupí dnes večer od 20.30 hodin v rámci 17. kola Chance futsal ligy celek FC Démoni Česká Lípa. Ten v hodně důležitém mači vyzve hostující celek Mados MT Hradec Králové.

„Budeme kompletní, otázka visí jen nad Ondřejem Havrdou, který přes týden po zranění rehabilitoval. Mám radost, že ve čtvrtek přijel i Marko Kostic, který už je zdravotně v pohodě a na zápas je natěšený,“ řekl včera Deníku trenér českolipských Démonů Karel Kruliš.
Právě Kostic by měl být klíčovým hráčem dnešního utkání.
„Je perfektní, že kluci minulý týden senzačně porazili Litoměřice, což je v bojích o záchranu hodně důležité. O to víc se na klíčový páteční duel v České Lípě proti Hradci Králové těším,“ sdělil Kostic prostřednictvím kouče Karla Kruliše, jenž zmiňovaného bulharského hráče přivezl včera večer z pražského letiště.
„Hradec bude nepříjemný soupeř. Všichni moc dobře víme, že pokud páteční zápas zvládneme, tak se přiblížíme k záchraně. Bude to hodně vypjatý boj, soupeř má mladý a houževnatý tým, přesto věřím, že to budeme my, kdo získá tři body. Tímto chci srdečně pozvat všechny fanoušky českolipského futsalu,“ dodal kormidelník Kruliš.
Asistent trenéra Hradce Králové, Miroslav Semerád, prohlásil: „Odehráli jsme ve třech dnech fyzicky náročná utkání s ERA-PACKem Chrudim, poté jsme se museli připravit na hodně důležité utkání v České Lípě. Moc dobře víme, že abychom mohli stále pomýšlet na záchranu, tak páteční zápas s Démony musíme zvládnout.“
Včera večer před kamerami České televize byla k vidění dohrávka 13. kola mezi Oceláři z Třince a pražskou Spartou (zápas skončil po uzávěrce). Pokud v něm Moravané nezabodovali, pak se záchranářské šance Démonů zvýšily.
Připomeňme ještě, že mač mezi Českou Lípou a Madosem MT Hradec Králové začíná dnes od 20.30 hodin v místní Městské sportovní hale.
Zdroj: http://ceskolipsky.denik.cz/ostatni_region/proti-hradci-nastoupi-nateseny-marko-kostic-20170203.html