Mladí Démoni z kategorie staršího a mladšího dorostu bojovali statečně

Česká Lípa – Dva turnaje v rámci 1. ligy staršího a mladšího dorostu ve futsalu hostila českolipská městská hala, kde se představilo celkem osm družstev. Oběma domácím výběrům z klubu FC Démoni se vedlo napůl úspěšně.
Starší dorostenci (U19) podlehli vedoucímu Olympiku Mělník 1:5 (0:4), aby pak porazili Interobal Plzeň 4:3 (2:3) a Combix Ústí nad Labem 6:5 (2:1).
Kategorii mladšího dorostu (U17) se dařilo o něco hůře. Svěřenci trenéra Jiřího Šubrta podlehli Mělníku těsně 4:5 (0:1), následně je se štěstím pokořila Plzeň 3:4 (1:3), ale ústecký Combix už českolipské mladíky nezlomil. Démoni zvítězili 3:1, přestože do přestávky prohrávali 0:1!
Další turnaj 1. ligy staršího a mladšího dorostu, na kterém se Démoni představí, je na programu až v neděli 8. ledna v Krásném Březně. Protivníky mladíků z České Lípy budou týmy Benaga ze Zruče nad Sázavou, Baník Chomutov a domácí Combix Ústí nad Labem.
Zdroj: http://ceskolipsky.denik.cz/fotbal_region/mladi-demoni-z-kategorie-starsiho-a-mladsiho-dorostu-bojovali-statecne-20161223.html