Démony čeká veledůležité utkání proti soupeři ze spodní části tabulky

Ve 4. kole 1. Futsal Ligy v pátek 24.9. budou Démoni hostit na své půdě ve veledůležitém zápase Žabinské Vlky z Brna. Zápas začíná ve 20:30 v Českolipské sportovní hale nebo ho můžete sledovat v Démon TV

Démoni – Démonům se zatím od začátku soutěže příliš nedaří, nezískali ani bod, navíc v posledním utkání podlehli v severočeském derby Liberci na jeho půdě 1:6, proto vzhlíží domácí k tomuto zápasu jako k odrazovému můstku, který může v případě výhry zlomit sérii bez bodu a posunout Démony na pozice, kde by se chtěli pohybovat.

Žabinští Vlci – Brněnský tým stejně jako domácí nezískal zatím v letošní sezóně ani bod a po prohře 1:4 na domácí půdě s Rapidem Ústí nad Labe bude do utkání vstupovat se stejným cílem jako domácí Démoni, tedy vyhrát a odrazit se ze spodních pater tabulky.

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa) – V pátek nás čeká bitva s Vlky, se kterými musíme bezpodmínečně vyhrát, nic jiného neberu. Pevně věřím, že se nachystáme a budeme konečně produktivní v zakončení. To je to, co nás tíží, ale věřím, že to protrhneme a z šancí, které si vytvoříme, budeme skórovat. To je cíl k úspěchu.

Michal Letzel (prezident klubu Žabinští Vlci Brno) – V České Lípě se musíme pokusit překročit vlastní stín a pokusit se neprohrát. S velkým počtem zraněných hráčů základní sestavy, to bude ale velice složité. Ale zkusíme to!

Vzájemná Bilance

2 zápasů – Jednou zvítězili Žabinští Vlci, v jednom utkání se urodila remíza.

Poslední zápas

12.2.2021 – 17.kolo ročníku 2020/2021

Žabinští Vlci Brno : FC Démoni Česká Lípa  7:4 (2:1)

Branky: 9. Dominik Havlín ( Martin Chroust ), 14. Dominik Havlín, 29. Ladislav Hansl ( Michal Mezník ), 32. Petr Starý ( Martin Chroust ), 33. Ladislav Hansl ( Čeněk Cenek ), 39. Dominik Havlín ( Martin Chroust ) – 15. Tomáš Fichtner ( Ondřej Havrda ), 24. Vítězslav Hrubý, 38. Tomáš Abrham ( Tomáš Fichtner ), 40. Vítězslav Hrubý ( Tomáš Fichtner )

Žabinští Vlci: Václav Večeřa, Jaroslav Pšurný – Tomáš Chráscina, Dominik Havlín, Petr Starý, Michal Mezník, Čeněk Cenek, Jan Hromek, Martin Chroust, Ladislav Hansl

hlavní trenér: Michal Odehnal

Démoni: Milen Kirov, Martin Mareš – Tomáš Abrham, Tomáš Fichtner, Miroslav Rott, Vítězslav Hrubý, Martin Švec, Jonáš Klimt, Petr Zapletal, Ondřej Havrda, Milan Bialek

hlavní trenér: Karel Kruliš

Rozhodčí: Radim Filipský, Tomáš Markovský

Přímý přenos

Zpravodaj

04kolo_zpravodaj_online