Démoni vítězí v krajské části poháru

V pondělí večer se v Českolipské sportovní hale uskutečnilo finále poháru LKFS, kdy Démony vyzval účastník krajského přeboru Liberecké Gazely. Démoni se v prvním poločase trápily, nakonec si ale došli pro celkem pohodlné vítězství 8:2. První poločas byl možná až překvapivě vyrovnaný, Gazely se dokonce dostali ve druhé minutě do vedení, to jim ale nevydrželo dlouho a ve čtvrté minutě Démoni srovnali a o dvě minuty později se dostali do vedení, které už nepustili. Po prvním poločase svítil na tabuli stav 3:2 pro domácí. O vítězi nakonec rozhodl nástup Démonů do druhého poločasu, kdy za čtyři minuty vstřelili tři branky a rozhodli o svém vítězství. Na konci přidali Démoni ještě dvě branky a završili tak stav zápasu na konečných 8:2. Démoni se tak radují z vítězství v krajské části poháru a postupu do celorepublikové části.

16.8.2021 – Finále poháru LKFS 2021/2022

FC Démoni Česká Lípa : Liberecké Gazely   8:2 (3:2)

Branky: 4. Fichtner (Havrda), 6. Fichtner (Maur), 9. Fichtner (Maur), 21. Bialek (Maur), 24. Havrda (Fichtner), 24. Fichtner, 27. Havrda (Maur), 27. Rott – 2. Polívka (Zoul), 14. Štěpánek (Polívka)

Démoni: Kirov, Lecjaks – Fichtner, Rott, Klimt, Bialek, Havrda, Maur, Potoček, Demyanchuk

Gazely: Zoul – Pokorný, Kordík, Henzl, Štěpánek, Drzymala, Sluťák, Švec, Moc, Abrahám, Polívka

Rozhodčí: Michal Čurda, Jakub Zlatník