Démoni se zúčastní turnaje Česko-slovenského přátelství v Hodoníně

Hráči se dočkali, trenéři je již nebudou „trápit“ jen při přípravě, ale pustí je i k zápasům. Platí to alespoň v některých případech, na pátek totiž registrujeme tři termíny přípravných zápasů, k tomu se hraje v sobotu zajímavý turnaj v Hodoníně.

PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ V SRPNU 2017
Rovnou pět ligových celků vyběhne v příštích dvou dnech na palubovky. Zatímco Gardenline si pozval druholigový liberecký celek, třinečtí Ocelářipřivítají slovenskou Žilinu. Nejatraktivnější pak bude duel ligových nováčků, v pátek večer totiž teplický Svarog hostí Olympik Mělník!
„V hale jsme absolvovali pět tréninků a zápas v Teplicích pro nás bude dobrou zkouškou,“ řekl pro Mělnický deník kouč Olympiku Pavel Šuba. „Určitě se ukáže několik nedostatků, na kterých musíme rychle zapracovat. Soustředit se budu především na práci s míčem a na to, jak se dokážeme vypořádat s výbornou hrou zahraničních hráčů v dresu Teplic,“ vysvětluje před herní premiérou svého celku.
Teplice do pátečního utkání opravdu již nasadí brazilské posily, které se s týmem již připravují. A to dělá zápas atraktivním, hraje se ve 20:00 hod. v teplické hale u fotbalového stadionu.
Pokud jste z jihu Moravy, pak je pro vás jistě zajímavá informace, že v Hodoníně se v sobotu koná další ročník Turnaje Česko-slovenského přátelství, na kterém se za domácí stranu představí Tango Hodonín spolu s Démony Česká Lípa, za stranu slovenskou pak bratislavské celky Wild Boys a Baraberi.
Přípravná utkání
pátek 4.8.2017
19:30 SKP Ocel Třinec – Makroteam Žilina
20:00 Svarog FC Teplice – Olympik Mělník
20:00 Gardenline Litoměřice – Zlej sen Liberec
sobota 5.8.2017
Turnaj Česko-slovenského přátelství za účasti týmů:
FC Tango Hodonín
Démoni Česká Lípa
Wild Boys Bratislava
Rehab klinik Baraberi Bratislava
(zdroj: efutsal.cz)