Démoni proti Slavii nepřekvapili, přesto slaví záchranu.

V pátek 11.3. se představili Démoni v rámci posledního kola základní části na palubovce pražské Slavie, proti které nezískali ještě ani bod. Získat ho nedokázali ani tentokrát, Slavia zvítězila 7:1. Démony to, ale mrzet nemuselo protože si i přes tuto prohru zachovali ligovou příslušnost.

Lepší vstup do zápasu mněli domácí, přesto ale první branku vstřelili ve druhé minutě Démoni, kdy se po přihrávce Hrdého prosadil Fichtner – 0:1. S odpovědí přispěchala Slavia v páté minutě, kdy se po přihrávce Homoli prosadil Leovski – 1:1. Do vedení se dostala Slavia o minutu později, kdy si vlastní branku vstřelil Lecjaks – 2:1. Do poločasu padla ještě jedna branka, kdy se po přihrávce Leovského prosadil Hrdina a utravil tak stav na poločasový výsledek 3:1.

První branka druhého poločasu padla už po jedné minutě, kdy se po přihrávce Lovského dokázal prosadit Jošt – 4:1. O minutu později přidal Jošt svojí druhou branku v utkání – 5:1. Za dalších pět minut završil Jošt hattrick a Slavia šla do pětibrankového vedení 6:1.  Poslední branku utkání vstřelil ve třicáté sedmé minutě Hrdina a Slavia tak porazila Démony 7:1. Démony to ale mrzet nemusí, protože díky prohře Žabinských Vlků s Helasem, si zachovali prvoligovou příslušnost i na další sezonu

SK Slavia Praha : FC Démoni Česká Lípa 7:1 (3:1)

Branky: 5. Igor Leovski ( Jan Homola ), 6. vlastní branka, 14. Antonín Hrdina ( Igor Leovski ), 21. David Jošt ( Igor Leovski ), 22. David Jošt ( Zdeněk Sláma ), 27. David Jošt, 37. Antonín Hrdina ( Zdeněk Sita ) – 2. Tomáš Fichtner ( Radek Hrdý )

Slavia: Marek Karpiak , Adam Vondráček – Martin Brychta , Radim Záruba , Matěj Habart , Jan Homola , Filip Vaktor , Jan Křemen , Zdeněk Sita , Zdeněk Sláma , Igor Leovski , Antonín Hrdina , Matúš Ševčík , David Jošt

hlavní trenér: David Frič

FC Démoni Milen Kirov, Lukáš Lecjaks – Tomáš Fichtner, Pavel Caizl, Miroslav Rott, Martin Švec, Matěj Maur, Petr Zapletal, Jonáš Klimt, Radek Hrdý, Karel Rozboud

hlavní trenér: Karel Kruliš

Rozhodčí: Jan Kliner, Michal Čurda – Radek Dragoun