Démoni Plzeň nezaskočili a ta si tak odvezla všechny body

Ve pátek 4.3. se představili Démoni na své palubovce proti jednomu z největších favoritů nejvyšší soutěže Interobalu Plzeň. Lípa se dostala do rychlého vedení, Plzeň ale dokázala zápas otočit a odvezla si všechny body za výhru 5:1.

Lepší vstup do zápasu mněli domácí, když už ve druhé minutě fauloval pronikajícího Fichtnera Holý, naneštěstí pro Plzeň už byl Fichtner v pokutovém území, a tak dostali Démoni možnost zahrávat pokutový kop, ke kterému se postavil sám faulovaný Fichtner, který nezaváhal a poslal Lípu do vedení 1:0. Plzeň dokázala vyrovnat v šesté minutě. Kdy při power-play naznačil střelu Vahala čímž si položil obránce a přihrál osamocenému Štrajtovy, který dokázal prostřelit Kirova – 1:1. Do vedení se Plzeň dostala v desáté minutě, kdy se pokusil vystřelit Štrajt, střela se mu nepovedla, Plzeň to al mrzet nemuselo, protože střelu mířící mimo branku usměrnil mezi tři tyče Buchta – 1:2. Za tohoto výsledku se šlo do kabin.

Začátek druhého poločasu vyšel Plzni, kdy se ve dvacáté druhé minutě dokázal prosadit po nástřelu Künstnera před branku Kozár – 1:3. Čtvrtou branku přidal ve dvacáté čtvrté minutě po přesné přihrávce Kozára na zadní tyč Seidler – 1:4. Poslední branku zápasu vstřelil Zdráhal, který se dostal k volnému míči před brankou a uklidil ho tvrdou ranou pod břevno Lecjaksovi branky – 1:5.

Příští zápas a zároveň poslední v sezoně čeká Démony v pátek 11.3., kdy se představí v hale Eden proti Slávii od 20:00.

FC Démoni Česká Lípa : SK Interobal Plzeň 1:5 (1:2)

Branky: 2. Tomáš Fichtner – 6. Michal Štrajt ( Ondřej Vahala ), 10. Tomáš Buchta ( Michal Štrajt ), 22. Peter Kozár ( Dušan Künstner ), 24. Michal Seidler ( Peter Kozár ) 37. Martin Zdráhal

FC Démoni: Lukáš Lecjaks , Milen Kirov – Tomáš Fichtner , Matěj Maur , Miroslav Rott , Jonáš Klimt , Martin Švec , Karel Rozboud , Petr Zapletal , Pavel Caizl , Milan Bialek , Martin Bulejko , Stanislav Bejda

hlavní trenér: Karel Kruliš

Interobal: Ondřej Vahala, Jakub Luhový – Michal Holý, Martin Zdráhal, Michal Seidler, Tomáš Buchta, Gabriel Rick, Jan Havel, Peter Kozár, Michal Štrajt, Dušan Künstner

hlavní trenér: Marek Kopecký

Rozhodčí: Miroslav Vlašič, Jan Kresta – Lukáš Mollinger