Démoni mají s Gardenline bod

Ve čtvrtek jsme sehráli velice důležité utkání z pohledu vstupu do nové sezony a povedlo se. V prvním kole jsme hostili Litoměřický Gardenline, tým, který má velice kvalitní kádr a vysoké ambice na celkové místění.

Naši hráči se velice svědomitě připravovali celý týden na toto utkání. Pilovali jsme herní situace, které jsme postřehli v utkání s Gardenline na mezinárodním utkání v Hodoníně.
Prezident klubu Jiří Šubrt ,, Jsem spokojený s bodem. Před zápasem jsem si remízu přál a vyšlo to.,,
Karel Kruliš, trenér A týmu po zápase řekl ,, Zápas se silným soupeřem nám vyšel jsme rádi za bod, který je na domácí palubovce plusový, celý tým makal jak dobře namazaný stroj a bod je zasloužený. Střelec vyrovnávajíciho gólů Tomáš Fichtner si dal krásny dárek k jeho sobotním třicetinám. Teď máme více jak týden se připravit na další zápas. Jsem rád za dobry vstup do sezony.
Marek Kopecký (trenér Gardenline): „Podali jsme bezkrevny výkon, kdy jsme nebyli schopní nic vymyslet na zataženou obranu Démonů. Hráli jsme bez pohybu a nasazení. Nedokázali jsme vyvinout na Lípu stálejší tlak a donutit soupeře k chybám. Lípa si dnes bod zasloužila. Dostali jsme hned na začátek sezóny pořádnou facku. Lípě gratuluji k bodu.
Úvodní sestavy:
FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Švec, Šafář, Bažant, Kubelka, Fichtner, Havrda, Rott, Havlásek, Kotek
Gardenline Litoměřice: Kubíček, Vavrek, Marek – Rodrigo, Záruba(C), Fabricio, Krok, Hrubý, Jíránský, Slepčík, Rafael, Douglas, Šarkozy
Rozhodčí: Kresta, Novotný.
Branky: 34. Rott (Havrda), 40. Fichtner (Kotek) – 19. Hrubý (Douglas), 36. Fabricio (Šarkozy)