Démoni budou po čtrnáctidenní pauze hostit nováčka z Olomouci

V 8. kole 1. Futsal Ligy v pátek 11.11. budou Démoni hostit na své půdě nováčka nejvyšší soutěže SKUP Olomouc. Zápas začíná ve 20:30 v českolipské sportovní hale.

Démoni – Démoni zatím požívají rozpačitou sezónu, když v prvním kole dokázali potrápit silný Helas a získat s ním první bod sezoně, potom ale přišla série čtyř zápasů bez bodu a to i když se Démoni utkali s týmy proti kterým pomýšleli na body. Zlomit sérii se jim povedlo až v domácím severočeském derby proti Liberci, kdy si připsali všechny body. V posledním zápase se Démoni představil na půdě pražské Sparty, kde domácímu celku podlehli 1:6. D0moni se nachází se ziskem čtyř bodů na jedenáctém místě tabulky, dva body za svým soupeřem.

Olomouc – Nováček nejvyšší soutěže. Jeden z favoritů na sestup se po úvodních vysokých dvouciferných porážkách pomalu rozkoukává a dokázal už získat šest bodů za dvě výhry, 6:3 doma s Vysokým Mýtem a 3:2 na půdě Helasu Brno. V posledním zápase Olomouc přivítala na své půdě Olympik Mělník, kterému vysokoškolský celek podlehl 6:9. SKUP Olomouc se náchází se ziskem šesti bodů na desátém místě tabulky.

Vzájemná Bilance

Oba týmy se zatím v rámci nejvyšší soutěže nesetkali

Tomáš Fichtner (hráč FC Démoni Česká Lípa):

V pátek nás čeká utkání s nováčkem soutěže Olomoucí. Pro nás velmi důležité utkání, které musíme za každou cenu zvládnout. Olomouc po těžkém úvodním losu začala sbírat body, je jasné, že by si ráda odvezla i nějaký od nás. Očekávám těžké a vyrovnané utkání, které mohou rozhodnout maličkosti.

Jakub Řičica (SKUP Olomouc):

Jedeme dalekou cestu k Démonům do Lípy, kde nás nečeká nic lehkého. Vrací se nám hráči po zranění a také ti, co měli jako prioritu fotbal. Věřím, že to bude vidět a přivezeme body.