V televizním utkání bere body Slavia

FC Démoni Česká Lípa 4:7 (1:3) SK Slavia Praha
Středeční televizní utkání v České Lípě bylo odehráno ve vysokém tempu, padlo hodně branek a divákovy dobrého futsalu se muselo líbit. Škoda jen všech neproměněných šancí a mohlo být v kabině Démonů veselo. Nevěšíme hlavy a pečlivě se budeme připravovat na další důležité utkání.

Karel Kruliš – trenér FC Démoni Česká Lípa: Zápas se Slavii jsme rozehráli velice dobře, ale pak jsme si opět vybrali naši dvou minutovku a bylo opět po nás. Po přestávce jsme dostali opět laciné góly a soupeř odskočil na rozdíl čtyř branek, ale i přesto jsme s tímto výsledkem se snažili něco udělat bylo to vabank. Vyrovnat se nám nepodařilo, a proto jsme bez bodů. Podali jsme si myslím slušný výkon se spoustou šanci, ale koncovka nás zradila.
David Jošt – hráč SK Slavia Praha: „Tři body máme, to je to hlavní, ale zápas to z naší strany povedený nebyl, měli bychom to zvládnout mnohem lépe. Za stavu 5:2 jsme přestali hrát, měli jsme pocit, že to už máme v kapse, nakonec musíme být rádi za dva góly v závěru do prázdné branky.“
Martin Směřička: „Nezačali jsme dobře, pustili soupeře do řady šancí a nakonec i do vedení. Podařilo se nám skóre do poločasu otočit díky tomu, že nám vyšly nějaké naše signály. Chtěli jsme hrát aktivně, kontrolovat hru, to se nám ale v druhém poločase tolik nedařilo.
Branky: 7. Zapletal (Semerád), 28. Havrda (Rott), 37. Zapletal, 40. Rott (Hrubý) – 13. Krasnič (Radanovič), 13. Radovanovič (Pršič), 14. Leovski, 25. Jošt (Směřička), 26. Pršič (Leovski), 40. Pršič (Záruba), 40. Záruba
Karty: 2. Kirov (CLI), 31. Fichtner (CLI) – 30. Sita (SLA), 31. Pršič (SLA), 33. Záruba (SLA)
________________________________________
FC Démoni Česká Lípa: Kirov – Rott(C), Hrubý, Kubelka, Fichtner, Švec, Havrda, Havlásek, Zapletal, Semerád
SK Slavia Praha: Karpiak (Žežulka) – Klíma, Pytlíček, Směřička, Jošt, Sita, Pršič, Leovski, Radanovič, Krasnič, Homola, Záruba, Hájek
Rozhodčí: Plzák, Šmíd – Čurda