Příprava na sezónu je u konce, Démoni zvítězili v krajském poháru!

Ve středu 28. srpna odehráli Démoni Česká Lípa finálové utkání v Krajském poháru Libereckého kraje proti FTZS Liberec. S jedním z hlavních rivalů pro VARTA futsal ligu ukončili přípravu a postoupili do Poháru SFČR.


Hru od začátku ovládli domácí Démoni a rychle si vybudovali náskok. Stavu 3:0 napomohla i neproměněná penalta Liberce. Hostům se povedlo vstřelit jednu branku, ale díky penaltě odcházeli domácí do kabin s tří gólovým náskokem. Ve druhé půli už byla znát únava na obou stranách, ale díky zákrokům českolipského brankáře Milena Kirova a stabilní obraně, dosáhli domácí vítězství 6:2. Pro Českou Lípu to znamenalo postup v poháru po několika letech.

V příštím týdnu zahájí Démoni první kolo VARTA futsal ligy v Brně proti Helasu. Zápas se odehraje v pátek 6. září od 19:30. Moravané skončili v základní části ligy na osmém místě hned za Českou Lípou, takže se očekává opravdu vyrovnané utkání. Domácím fanouškům se Českolipští představí o týden později, v pátek 13. září od 20:30. Zápas můžete sledovat živě v Démon TV.