Po dvou týdnech se konečně opět probouzí první futsalová liga

Česká Lípa – Po dvoutýdenní reprezentační pauze se opět naplno rozjíždí CHANCE futsal liga, jejíž 18. kolo bude tentokrát rozloženo do čtyř dnů.
Již včera vyzval FC Rádio Krokodýl Brno na domácí palubovce v hale Bohunice pražskou Spartu (7:4). Ve čtvrtek od 20.30 je na programu duel mezi FK Kladno a Mados Hradec Králové.

V pátek 19. února večer jsou naplánované dva duely, z toho jeden bude především pro diváky velmi atraktivní. Do České Lípy totiž zavítá aktuálně druhý tým tabulky Benago Zruč nad Sázavou! Českolipští Démoni jistě budou chtít zapomenout na 30. říjen loňského roku, kdy si ze Zruče odvezli drtivou porážku 2:12 (1:6).
O góly Lípy se tehdy postarali (v 8. minutě) Miroslav Betyár, jenž vyrovnával na 1:1, a Martin Švec, který ve 32. minutě korigoval stav na 10:2 z pohledu domácího Benaga. Páteční odveta, v níž favorit je naprosto jasný, zahajuje v českolipské sportovní hale tradičně od 20.30 hodin.
Vedení klubu i samotní hráči pevně věří, že za podpory co největšího počtu fanoušků jejich Démoni mile překvapí, podobně jako v předchozím kole proti Nejzbachu Vysoké Mýto, kdy Českolipští vyhráli 6:3!
Druhý páteční mač se uskuteční od 20 hodin ve Sportovní hale Slavie Plzeň, kde své domácí zápasy hraje místní SK Interobal.
Osmnácté kolo zakončí v neděli dvojice SK Slavia Praha a lídr soutěže, kterým je FK ERA-PACK Chrudim (od 19.30).