Na třetím turnaji nedokázali naši junioři navázat na předchozí body a nezískaly v Chomutově ani bod

Poslední turnaj juniorské ligy v roce 2019 sehrála naše juniorka 15.12. v Chomutově. Na turnaj odjížděla s vidinou zisku alespoň bodu, to se ale nestalo a nezískala ani bod, navíc si mladší kategorie připsala debakl s domácím Chomutovem.
U – 17
FC Baník Chomutov – FC Démoni Česká Lípa      15:2 (7:1)
První zápas turnaje naší mladší kategorie se nesl od začátku v režii domácích, kteří lépe kombinovali, dobře se pohybovali a nedali našim hráčum jedinou šanci a už od úvodu utkání zatlačili naše juniory na obranou polovinu, ti se do šancí dostávali pouze z rychlích protiútoků, které se jim dvakrát podařilo proměnit v branku, jednou v první půly, podruhé v půli druhé, to ale bylo z naši strany vše. Domácí uštědřili našim juniorům lekci z efektivity, ale spoustu svích šancí ještě nevyužili.
Za první zápas nelze naše mladší hráče chválit v ničem, chyběl pohyb, snaha a vůle něco se zápasem udělat. Nutno ale dodat že tým se stále skládá, spousta hráčů hraje své první futsalové zápasy, a proto bude důležité hodit tuto prohru za hlavu, poučit se z chyb v tomto utkání a jít do dalších zápasů s čistou hlavou.
FC Rapid Ústí nad Labem – FC Démoni Česká Lípa   3:0 (1:0)
Druhý zápas mladší kategorie se nesl v úplně jiném duch, než zápas první. Od úvodní minuty byl zápas vyrovnaný, šancí přibývalo obou stranách a bylo otázkou času kdo se prosadí jako první, to se nakonec podařilo domácím, což utkání rozhodlo. Hosty může mrzet, to že první branku si vstřelil do své sítě Šimanovský a neproměněný útok Vlaty na prázdnou branku domácích. V druhé půli už naše sedmnáctka otevřela obranu a vsadila vše na útok, což domácí ještě dvakrát potrestali.
Za druhý zápas můžeme naše kluky pochválit, podali dobrý výkon, škoda jen toho výsledku, v zápase u kterého bylo od začátku jasné, že kdo vstřelí první branku, asi zápas vyhraje, což se nakonec potvrdilo.
Mladší kategorie nastoupila k turnaji v této sestavě:
Machač – Valta, Třeštík, Kříž, Schuller, Konečný, Šimanovský(C), Černý, Němeček, Kohout
Branky za mladší kategorii vstřelili:
Kříž, Konečný
U – 19
FC Baník Chomutov – FC Démoni Česká Lípa      8:0 (6:0)
V prvním zápase se naše starší kategorie stejně jako mladší převážně bránila, ale na rozdíl od mladších spoluhráčů si vypracovali více brankovích příležitostí a předvedla v obraně méně chyb. Škoda jsou některé obdržené branky v prvním poločase po velkých chybách v obraně. V druhém poločase se naši hráči dokázali vyvarovat chyb jako v první půli a dovolila soupeři skórovat už jen dvakrát.
První zápas staří kategorie musíme hodnotit ze dvou pohledů, za první poločas musíme hráče pokárat za zbytečně obdržené branky po velkých chybách. Na druhou stranu se hra v druhém poločase zlepšila a naši hráči se dokázali celkem svému soupeři vyrovnat.
FC Rapid Ústí nad Labem – FC Démoni Česká Lípa   5:2 (4:0)
Druhý zápas starší kategorie se nesl už od úvodního hvizdu ve vyrovnaném duchu, šance byli na obou stranách, ale domácí se na rozdíl od našich hráčů dokazáli čtyřikrát prosadit. Druhý poločas pokračoval ve vyrovnaném duchu, našim hráčům se podařili behem minuty vstřelit dvě branky a utkání zdramatizovat, ve stejné minutě měli naši hráči ještě jednu velkou brankovou příležitost, kdyby jí proměnili asi by soupeře položili do kolen a utkání dokázali otočit, to se ale nestalo a soupeř zasadil našim juniorům smrtelnou pátou ránu a rozhodnul tak utkání.
Stejně jako první utkání má druhé dva rozdílné poločasi, oba byli sice vyrovnané, ale o osudu utkání rozhodla efektivita, kterou v prvním poločase měli jasně lepší domácí a rozhodli tak o utkaní.
Starší kategorie nastoupila k turnaji v této sestavě:
Bláha(C)  – Schuller, Baláž, Kučera M., Gurra, Šimanovský, Moc, Kohout, Volšík, Černý, Skočdopole, Konečný
Branky za staršíí kategorii vstřelili:
Volšík