Na favority zatím Démoni nestačí

V minulém (a do včerejška zatím jediném letošním) venkovním utkání prohráli Démoni jednoznačně v Plzni 0:8. Včera se v Teplicích pokusili o reparát.

Svarog FC Teplice – FC Démoni Česká Lípa 6:2 (3:1)

A začátek vypadal nadějně, protože dlouho drželi s favoritem čisté konto a navíc se v 10. minutě ujali vedení, když si domácí Baran vstřelil vlastní gól – 0:1.

Radost však v českolipském týmu trvala jen krátce, protože v následují minutě dokázali domácí dvěma rychlými góly skóre otočit. Nejdříve Baran odčinil brankou své předešlé nechtěné selhání a poté se ještě trefil Tato – 2:1.

Hosty to rozhodilo natolik, že ve 13. minutě obdrželi další gól (Keku) – 3:1.

Démoni měli šanci ke konci poločasu stav snížit, ale Hanzlík a následně ani Kirov (brankář!) své příležitosti nevyužili.

Naopak domácím se povedlo brzy po příchodu na palubovku přidat čtvrtý zásah. Autorem gólu byl další cizinec, tentokráte Paulinho – 4:1.

Hanzlíkovi nebylo ani ve 23. minutě dopřáno se radovat z gólu, brankář Hůla byl opět na místě.

Hosté nebyli v tomto zápase úplnými otloukánky, naopak se jim dařilo hrát chvílemi s favoritem vyrovnanou hru, ale zkrátka své občasné šance nedokázali dotáhnout do konce…

To domácí měli lepší střeleckou produktivitu, což prokázal ve 37. minutě Jezin a o výsledku bylo rozhodnuto – 5:1.

Démoni sice za minutu vstřelili svůj druhý gól (Fichtner), to však bylo z jejich strany vše.

Teplice pak ještě v poslední minutě upravili výsledek na 6:2 (Cesar).

Branky: 11. Baran, 11. Tato (Claudio), 13. Keko (Jezin), 21. Paulinho (Keko), 37. Jezin (Claudio), 40. Cesar – 10. Baran (vla.), 38. Fichtner

Karty:   40. Šebek (STP) – 30. Kirov (CLI), 39. Abrham (CLI)

Svarog FC Teplice: Hůla – Marek, Soukup, Pica, Claudio, Paulinho, Tato, Cesar, Jezin, Adriano, Gansukh, Šebek, Baran, Keko

FC Démoni Česká Lípa: Kirov – Rott, Fichtner, Švec, Hanzlík, Caizl, Abrham, Bejda, Zapletal

Rozhodčí: Čurda, Kresta, Vrtal. Delegát Houška