Krokodýl rozhodl souboj nováčků ve druhém poločase

FC Rádio Krokodýl Brno – FC Démoni Česká Lípa 7:2 (0:0)
Branky: 21. Outrata (Mareš), 24. Veselovský (Matyska), 24. Outrata (Mareš), 26. Gália (Matyska), 32. Kaňkovský (vla.), 35. Outrata (Brůna), 40. Kopecký – 23. Kaňkovský (10 m kop), 32. Soukup (Švec)
Sestava FC Rádio krokodýl Brno: Kubíček (Sýkora) – Matyska, Hrubý, Mareš, Outrata (C), Kopecký, Gália, Mužík, Brůna, Veselovský, Tachtadžis
Sestava Fc Démoni Česká Lípa: 29 Michálek, 10 Švec, 11 Soukup, 2 Betyár, 3 Kaňkovský, 6 Bažant, 7 Kýček, 13 Jäger, 14 Žďánský

Marek Kopecký (hrající trenér Brna): “Hrál se těžký zápas. Hlavně v prvním poločase jsme měli svázané nohy, protože jsme museli vyhrát. I když jsme měli asi šest vyložených šancí do prázdné brány, tak jsme trefovali pouze tyče. Česká Lípa hrála přesně to, co proti Slavii. Byli jsme dobře připravení, ale nemohli jsme dát gól. Hosté hrozili z brejů a střel z poloviny hřiště. Do druhého poločasu jsme však vlétli lépe a dali jsme dva rychlé góly, které nás uklidnily. Démoni stačili ještě srovnat na jedna-jedna, ale pak jsme dali tři rychlé branky. Rozhodně nešlo o úplně jednoduchý zápas. Nicméně máme šest bodů a jedeme do Vysokého Mýta.”
Karel Kruliš (trenér Démonů): “První poločas byl z naší strany dobrý. Odehráli jsme ho stejně kvalitně jako proti Slavii. Ve druhé půli jsme však neudrželi koncentraci a hned v první minutě jsme inkasovali, což nás rozhodilo a stálo body. Ještě nám to holt bude chvíli trvat.”
Zdroj : http://fcradiokrokodyl.cz/