FC Démoni Česká Lípa 2:5 (1: 3) Gardenline Litoměřice

Hodnocení trenérů:
Karel Kruliš: Zápas jsme sice prohráli,ale i tak jsem spokojený s přístupem hráčů k zápasu. Litoměřice jsme pustili do rychlého vedení 3-0 a to rozhodlo o zapase i když jsme snížili zásluhou Fichtnera s 10 metroveho kopu na závěr poločasu věděli jsme že litoměřice můžou znejistit a to se stalo kdyby se nám povedlo snížit na 3-4 věřím že by jme mohli sahat po bodu.

Ale Litoměřice byly celý zápas lepší a vítězství si zasloužili mají velice silné mužstvo .Nedali jsme jim to ale zadarmo a to nás může posunout do dalších bojů.
Lukáš Vodecká: Cely zápas sme mali pod kontrolou, do zápasu sme vstúpili aktívne a tak ako sme si povedali v kabíne, dobre sme kombinovali a zaslúžene vyhrávali o tri góly, potom sme urobili zbytočné a hlúpe fauly a super z predĺženej penalty znížil. Cez prestávku sme si povedali aby sme hrali viac aktívne a pridali ďalšie góly, ale to sa nám nepodarilo a dostali sme súperových hráčov do zápasu. V závere sme dobre ubránili power play a výsledok sme si už postrážili. Myslím že môžeme byt spokojní s víťazstvom a verím že sme sa dobre naladili na víkendový dôležitý zápas proti SKS.
Sesdtavy:
FC Démoni Česká Lípa: Sochůrek, Kirov – Kotek, Bejda(C), Bažant, Žampa, Švec, Bialek, Tvrzník, Kubelka, Fichtner, Kořínek, Rott, Havlásek,
________________________________________
Gardenline Litoměřice: Vavrek, Šimon – Rodrigo, Záruba, Zapletal, Fabricio, Hrdý, Kovacs(C), Rafael, Vagnao, Krok, Tichý, Graciano, Matheus
Rozhodčí: Novotný, Šmíd, Vlašič
Branky: 20. Fichtner (10 m kop), 26. Fichtner (Kubelka) – 2. Záruba (Kovács), 4. Fabricio (Rafael), 5. Fabricio (Záruba), 25. Fabricio (Záruba), 31. Záruba (10 m kop)
Karty: 14. Kubelka (CLI), 25. Kotek (CLI), 27. Švec (CLI), 35. Kovács (CLI) – 27. Matheus (GRD)