Do České Lípy zavítá Mělník

V pátek 5. 2. odehrají Démoni Česká Lípa utkání 8. kola 1. FUTSAL ligy pro ti Olympiku Mělník. Zápas začne ve 20:30 v městské sportovní hale v České Lípě. Už od druhé ligy jsou utkání mezi Démony a Mělníkem dobrou futsalovou podívanou a vy můžete zápas sledovat v komentovaném přenosu na Démon TV od 20:10.

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa):

V pátek nás čeká utkaní které napoví zda se porveme o boj v osmičce a nebo o chvost tabulky, Mělník je nepříjemný a tvrdý soupeř, ale pevně věřím že získáme tři body a na konci zápasu budeme ty spokojenější.

Jakub Němec (trenér SK Olympik Mělník):

S Démony jsou duely vyrovnané, náročné a plné emocí. Většinou vítězí domácí mužstvo a to budeme chtít nyní změnit. Chceme předvést alespoň takový výkon jako v posledním utkání doma s Plzní. Když se nám to podaří tak jsem přesvědčen, že utkání zvládneme. Nebude to však jednoduché, protože hráči České Lípy jsou velmi zkušení a nyní ještě posíleni o další 2 velezkušené hráče. Navíc se proti nám bude chtít předvést Martin Mareš, který u nás odchytal několik sezon a byl velkou oporou. Věřím, že se nám ho však nyní podaří několikrát překonat a v České Lípě zvítězíme.