Démoni zakončí sérii proti týmům ze severu na půdě FTZS Liberec

V 17. kole 1. Futsal Ligy v pátek 27.1. budou Démoni zajíždět, v rámci severočeského derby, na půdu FTZS Liberec. Zápas, který je důležitý pro oba celky, protože je dělí pouze dva body, začíná ve sportovní hale Dukla v 19:30.

Démoni – Démoni zažívají povedené období, když dokázali ovládnout poslední dva zápasy, navíc se dostali, díky vyrovnanému spodku tabulky, ze sestupových pozic na pozice pro play-off. V posledním zápase Démoni dokázali na své půdě porazit hladce Spartak Perštejn 11:5. Démoni se nachází se ziskem třinácti bodu na osmém místě tabulky.

Liberec – Liberec nezažívá úplně povedené období, když nedokázal zvítězit už devět zápasů v řadě, navíc v posledních pěti zápasech získal pouze dva bod. V tom posledním Liberec zajížděl na půdu Mělníka, odkud si odvezl výsledek 4:10. Liberec se nachází se ziskem jedenácti bodů na devátém místě tabulky.

Vzájemná Bilance

Oba týmy se spolu doposud utkali devětkrát. Dvakrát se radovali z bodů Démoni, dvakrát se urodila remíza a pětkrát si všechny body připal Liberec.

Poslední vzájemný zápas

21. 10. 2022 – 6.kolo ročníku 2022/2023

FC Démoni Česká Lípa : FTZS Liberec 2:1 (1:1)

Branky: 20. Karel Rozboud ( Tomáš Abrham ), 39. Petr Výborný ( Tomáš Abrham ) – 11. Marek Bína ( Vojtěch Novotný )

Démoni: Lukáš Lecjaks , Milen Kirov – Tomáš Abrham , Miroslav Rott , Muamer Mešić , Martin Švec , Karel Rozboud , Petr Zapletal , Petr Výborný , Ondřej Havrda , Stanislav Bejda , Martin Macháček

hlavní trenér: Karel Kruliš

Liberec: Tomáš Plechatý, Jakub Dlask – Viktor Žampa, Vojtěch Novotný, Daniel Vik, Jakub Žoček, Marek Bína, Milan Bialek, Jakub Daněk, Aleš Benek, Karel Knejzlík, Matyáš Kazda

hlavní trenér: Karel Vrabec

Rozhodčí: Zdeněk Nagy, Jan Kresta – Michal Čurda