Démoni vyráží do Vysokého Mýta k důležité bitvě o body

V 11. kole 1. Futsal Ligy se v pátek 2.12. Démoni utkají s týmem 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto. Zápas začíná ve 20:00 v Vys. Mýto | DM.

Petr Výborný (hráč FC Démoni Česká Lípa):

První poločas jsme dokázali se Slávií držet krok, sice jsme dostali dvě branky po našich školáckých chybách, ale do zápasu jsme se dokázali vrátit kontaktním gólem. Měli jsme další slibné příležitosti. Ale trápí nás od začátku sezóny produktivita. Do druhé půle jsme špatně vstoupili a zase po našich hrubých chybách jsme inkasovali. Slavie má svou kvalitu a zaslouženě si odvezla 3 body. My to musíme hodit za hlavu a jet do Mýta válčit. Věřím, že kvalitu máme a když přidáme bojovnost, tak si z Mýta odvezeme důležité 3 body!

Petr Svoboda (1.FC Nejzbach Vysoké Mýto):

S Lípou nás čeká jeden ze dvou rozhodujících zápasů, které hodně napoví. Do zápasu musíme jít odhodláni bodovat za každou cenu a musí to být vidět od první do poslední minuty, koncentrace, důraz, zlepšená útočná i obranná fáze a pak můžeme na body pomýšlet, které věřím získáme a zvítězíme už jen kvůli fanouškům, kteří nás i nadále podporují a tímto bych je také rád pozval na tento zápas, bude to válka.