Démoni vstoupí do nového ročníku na domácí půdě

Nebudou to mít vůbec jednoduché, protože v pátek 27.8. bude na půdu Démonů zajíždět pražská Sparta. Utkání začíná ve 20:30.

Démoni – Démoni budou chtít v této sezóně odčinit loňské poslední místo, kdy je před sestupem zachránilo covidové uzavření soutěže. Kádr až na pár změn, v podobě odchodů Abrháma a Mareše do Teplic a příchodů Lecjakse, Maura a Patočka, beze změn.

Sparta – Tým Beniho Simitčiho bude v letošní sezóně chtít odčinit loňské brzké vyřazení v play-off od úhlavního rivala Slávie. Sparta vstupuje do nové sezóny se změnou názvu na AC Sparta Praha 17 a přestěhována do haly v Řepích. Sparta před sezónou oznámila několik změn v sestavě. Mezi odchody stojí za zmínku přestup Vokouna a Gabča zpět do Mělníka. Co se týče příchodů, tak Spartu posílili v brankovišti Mykytjuk a již po několikáté Cristiano, v poli pak Spartu posílil Lukšija a Neto

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa)

V pátek nás čeká nový začátek 1 Futsal ligy, čeká nás po zpackané loňské sezoně reparát, který načneme s Pražskou Spartou, takže velice těžký soupeř a velice kvalitní. Budeme vycházet z kvalitní obrany a pokusíme se soupeře potrápit.

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha 17)

Je středa, ale pořád nevím, s jakou sestavou do Lípy pojedeme, protože nevíme, jestli se nám stihne odblokovat zákaz přestupů. Nicméně pojedeme s kádrem, co máme, i když to bude těžké, tak rozhodně chceme do Prahy tři body přivést.

Vzájemná Bilance

15 zápasů – Ve 14 zápasech zvítězila Sparta, jednou kontumačně zvítězila Česká Lípa

V sezóně 2018/2019 se spolu utkali ve čtvrtfinále play-off, které ovládla Sparta v poměru 3:0 na zápasy.

Poslední zápas

22.3.2021 – 11.kolo ročníku 2020/2021

FC Démoni Česká Lípa : AC Sparta Praha 17  3:8 (1:3)

Branky: 8. Ondřej Havrda ( Tomáš Abrham ), 31. Tomáš Abrham ( Ondřej Havrda ), 32. Ondřej Havrda ( Tomáš Abrham ) – 3. Josef Gabčo ( Jiří Vokoun ), 12. Josef Gabčo ( Lukáš Křivánek ), 19. Josef Gabčo ( Lukáš Křivánek ), 24. Josef Gabčo ( Lukáš Křivánek ), 32. Jesus Gualda ,33. Jiří Vokoun, 33. Lukáš Křivánek ( Jiří Vokoun ), 35. Lukáš Křivánek ( Jiří Vokoun )

Démoni: Milen Kirov , Martin Mareš – Tomáš Abrham , Pavel Caizl , Petr Zapletal , Ondřej Havrda , Milan Bialek , Jonáš Klimt , Miroslav Rott , Vítězslav Hrubý , Martin Švec

hlavní trenér: Karel Kruliš

Sparta: Libor Gerčák, Pavel Plecitý – Matěj Hudousek, Jiří Vokoun, Jesus Gualda, Martin Hora, Lukáš Křivánek, Arton Fejzullahi, Josef Gabčo, Maicon, Diego Fogaca, Bernardo

hlavní trenér: Beni Simitči

Rozhodčí: Filip Nešněra, Stanislav Laštovička

Přímý přenos