Démoni se opět neradovali ani z gólu…

V minulém kole se českolipští futsalisté hrou vyrovnali velkému favoritovi z Plzně, body však nezískali (0:2). Včera zajížděli na půdu dalšího adepta na titul, do Chrudimi.

FK Chrudim – FC Démoni Česká Lípa 4:0 (3:0)

A opět z toho nebyl debakl, což ale Démony nejspíš moc neuspokojí. Přece jenom osm letošních zápasů a osm porážek, to opravdu není důvod ani k pousmání…

Uběhlo devadesátšest vteřin a Chrudimští se radovali z prvního gólu.

Druhý přesný zásah přidali v sedmé minutě a první poločas pečetili třetí brankou na počátku 17. minuty.

Hosté se v podstatě do vyložených šancí nedostali, i když několik střel, především Havrdy, vypadaly zpočátku nadějně.

Domácí se od začátku druhé půle snažili přidat další a definitivní gól, ale i přes převahu se jim to dlouho nevedlo. Až přišla 32. minuta a čtvrtá branka, která tak pečetila včerejší utkání.

Těsně předtím se nepovedlo z velmi nadějné příležitosti skórovat Havrdovi, jehož střelu domácí gólman vyrazil.

Chrudim mohla přidat ještě pátou branku, ale českolipský gólman Kirov už další gól za svá záda nepustil.

Démoni tak zůstali na desáté příčce, na osmé místo ztrácí pět bodů. V příštím kole se střetnou s dalším těžkým soupeřem, s pražskou Slavií.

Branky: 2. Yuri (Slováček), 7. Max (Yuri), 16. Slováček, 32. Mareš (Felipe)

Karty:   31. Rennan (CHR), 35. Kubát (CHR) – 35. Bialek (CLI)

FK Chrudim: Rennan (36. Javorski) – Yuri, Mužík, Mareš, Kubát, Max, Drozd P., Drozd D., Doša, Malý, Balog, Slováček, Felipe.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Mareš) – Rott, Fichtner, Švec, Havrda, Bužik, Caizl, Klimt, Hrubý, Abrhám, Bejda, Bialek, Jiráský.

Rozhodčí: Čurda, Vaněk