Démoni proti Slavii nestíhali a Slavia si připsala vysoké vítězství.

V pátek 12.11. se představili Démoni na své palubovce proti pražské Slavii, proti které nezískali ještě ani bod. Získat ho nedokázali ani tentokrát, Slavia zvítězila 9:0.

První branka padla už v první minutě, kdy si navedl míč na střed Daniel a prostřelil Lukáše Lecjakse v brance Démonů – 0:1. Druhou branku přidal v páté minutě Homola 0:2. V šesté minutě přidal svou druhou branku Daniel0:3. Čtvrtou branku přidal po individuální akci Hrdina0:4. Na 0:5 upravil v jedenácté minutě Leovski. Poslední brankou první půle uzavřel hattrick Daniel a stanovil tak poločasové skóre na 0:6.

První branka druhého poločasu padla ve třicáté druhé minutě, když se podruhé prosadil Hrdina0:7. Osmou branku vstřelil Matěj Habart, pro kterého se jednalo o první branku v prvním startu v nejvyšší soutěži – 0:8.  Poslední branku vstřelil v poslední minutě Jošt a stanovil tak konečné skóre na 0:9.

Démoni odehrají své příští utkání na půdě pražské Sparty, které začíná v pátek 19.11. od 20:00 ve sportovním centru Řepy.

FC Démoni Česká Lípa : SK Slavia Praha 0:9 (0:6)

Branky: 1. Daniel, 5. Homola, 6. Daniel, 8. Hrdina, 11. Leovski, 20. Daniel, 32. Hrdina, 36. Habart, 40. Jošt

FC Démoni: Lecjaks, Kirov – Bialek, Fichtner, Demyanchuk, Kubelka, Rozboud, Klimt, Zapletal (K), Maur,Potoček

hlavní trenér: Karel Kruliš

Slavia: Vondráček, Karpiak – Brychta, Habart, Vaktor, Jošt, Leovski, Ševčík, Sláma, Homola (K), Daniel, Hrdina, Křemen, Sita

hlavní trenér: David Frič

Rozhodčí: Mollinger, Dragoun