Démoni přesvědčivě přehráli futsalového soupeře z Jeseníku

Česká Lípa – V tabulce devátý Mělník je nadosah. „Před námi jsou další těžké duely,“ připomíná i přes radost z dnešní výhry domácí kouč Kruliš.
Veledůležitý zápas 16. kola Varta futsal ligy mezi domácími Démony a Jeseníkem se odehrál dnes, ve čtvrtek 1. února, večer v České Lípě v přímém přenosu pod dohledem kamer ČT sport.

Z vítězství se zaslouženě radoval domácí tým, který svého soka porazil 6:3 a bodově se dotáhl na devátý Olympik Mělník.
„Je to hodně důležitá výhra. Celý zápas jsme měli pod kontrolou,“ uvedl kapitán Stanislav Bejda, autor dvou branek.
Kouč Karel Kruliš otevřeně přiznal: „Jsme šťastní, samozřejmě! Ale víme, že jsou před námi další těžké duely, ve kterých chceme bodovat a potvrdit, že se první liga bude hrát v Lípě i příští sezonu.“
FC Démoni Č. Lípa – Gamaspol Jeseník 6:3 (4:2)
Branky (asistence): 2. Bejda (Bažant), 3. Fichtner (Havrda), 11. Havrda (pen.), 16. Havrda (10m kop), 28. Žampa, 34. Bejda (Fichtner) – 9. Vavrač (Furik), 14. Mráz (Macura), 38. Furik (Řezníček)
Rozhodčí: Šmíd, Košťál, Kresta. Diváků: 150
Česká Lípa: Kirov – Bejda, Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Kubelka, Fichtner, Rott, Havlásek, Kotek, Kořínek
Zdroj: https://ceskolipsky.denik.cz/ostatni_region/demoni-presvedcive-prehrali-futsaloveho-soupere-z-jeseniku-20180201.html
Trenér Kruliš řekl: Dnešní zapas byl hodně důležitý a myslím že se nám povedl,bereme velice důležité tři body a to je první důležitý krok z záchraně .Kluci zapas odehráli ve velice slušném tempu a myslím že zejména první poločas byl hodně aktivní,po dvou gólech které jsme dali hned na začátku a dostali se do relativně klidného vedení tak to byl zaklad úspěchu.Teď máme v neděli pohárové utkaní s Libercem a ve středu Vysoké Mýto tak věřím že nám pomůže toto vítězství k tomu abychom byly neméně úspěšní i v těchto zápasech.