Démoni přerušili sérii bez výhry a přiblížili se pozicím zaručím záchranu.

V pátek 11.2. se představili Démoni na domácí palubovce, kde přivítali ústecký Rapid. Souboj celků ze spodku tabulky nakonec ovládli Démoni 4:1 a přiblížili se pozicím zaručujícím záchranu.

První branka padla už po několika vteřinách, kdy dokázal po přihrávce Fichtnera dostat míč za záda Klečky Bialek1:0. Druhou branku přidali Démoni v osmé minutě kdy ústecký kapitán Gajdoš ztratil v souboji míč, čehož využil Caizl, který nabídl Rozboudovi míč před prázdnou branku a ten nezaváhal – 2:0. Na další branku se čekalo až do sedmnácté minuty, kdy dokázal proměnit desetimetrový kop za šestý faul novic v sestavě Démonů Hrdý3:0. Poslední šanci skórovat v prvním poločase dostal ústecký Mello, který měl možnost proměnit desetimetrový kop. Pokusil se prostřelit domácího brankáře Kirova mezi nohy, ten ale zachoval klid a střelu ústeckého hráče vyrazil, a tak se šlo do kabin za tříbrankového vedení domácích.

Druhý poločas se nesl v duchu power-play hostů, kteří hráli v pěti hráčích po většinu druhého poločasu, ale k větším šancím to nevedlo, naopak ve třicáté sedmé minutě se přes celé hřiště dokázal trefit, do odkryté branky, Zapletal a dostal tak Démony do vedení 4:0. Toto vedení domácím, ale vydrželo pouze minutu, kdy se dostal k odraženému míči Koc a upravil tak na konečné skóre 4:1 pro Démony.

Pro Démony se jedná o velmi důležité vítězství, kterým se dotáhli na pozice zaručující záchranu. Na tyto pozice se budou moci Démoni dostat, v případě prohry Žabinských Vlků, už příští zápas, kdy příští pátek 18.2 od 20:30 na domácí palubovce hostí Helas Brno

FC Démoni Česká Lípa : FC Rapid Ústí nad Labem 4:1 (3:0)

Branky: 1. Milan Bialek ( Tomáš Fichtner ), 8. Karel Rozboud ( Pavel Caizl ), 18. Radek Hrdý, 37. Petr Zapletal – 38. Václav Koc

FC Démoni: Lukáš Lecjaks , Milen Kirov – Tomáš Fichtner , Miroslav Rott , Pavel Caizl , Milan Bialek , Jakub Matějka , Stanislav Bejda , Petr Zapletal , Matěj Maur , Radek Hrdý , Jonáš Klimt , Martin Švec , Karel Rozboud

hlavní trenér: Karel Kruliš

FC Rapid: Daniel Klečka, Daniel Smolař – Václav Koc, Mello Faria Matheus, Matěj Čapek, Jaroslav Zápotocký, Braga Heinrich Pedro, Martin Macháček, Souza Fernando, Martin Gajdoš, Jiří Zápotocký

hlavní trenér: Martin Dlouhý

Rozhodčí: Ondřej Černý, Miroslav Vlašič – David Cichra