Démoni budou hrát nejvyšší futsalovou soutěž v republice!

Česká Lípa – To je snad sen! V České Lípě se bude po dvou letech opět hrát nejvyšší republiková soutěž mužského futsalu!
Poté, co čtvrteční informaci, že prvoligový celek Balticflora Teplice odstupuje z nadcházejícího ročníku Chance futsal ligy (pouhý týden před začátkem soutěže), se vyrojily spekulace, kdo by mohl teplický tým nahradit.

„Vedením svazu futsalu jsme byli osloveni otázkou, zda bychom z pozice druhého nejlepšího mužstvo tabulky uplynulého ročníku chtěli do nejvyšší soutěže jít. Společně s manažerem a trenérem A-mužstva Karlem Krulišem jsme se shodli, že určitě ano,“ potvrdil exkluzivně Deníku dnes večer Jiří Šubrt, prezident FC Démoni. Ještě tu ale byla jedna verze: že tým Jeseníku (2. nejlepší tým skupiny Východ), který získal o tři body víc než Démoni, na stejnou nabídku FAČR rovněž kývne. „Pak bysme měli samozřejmě smůlu. Jenže dnes po 20. hodině jsme se dozvěděli, že Chance futsal liga byla přiklepnutá právě nám, českolipským Démonům! A za to jsme teď tady všichni neskutečně šťastní!“ netají nadšení Jiří Šubrt a Karel Kruliš.
Úvodní kolo první ligy ČR je na programu již za týden a podle harmonogramu by Česká Lípa měla hostit v pátek 11. září SláviiPraha.
Zdroj: http://ceskolipsky.denik.cz/ostatni_region/aktualne-demoni-budou-hrat-nejvyssi-futsalovou-soutez-v-republice-20150904.html