Českolipští Démoni přivezli debakl z Brna

Brno – S debaklem odjeli z Brna futsalisté FC Démoni Česká Lípa. Domácí Tango vyhrálo v pátečním devátém kole první ligy vysoko 10:2.

Zápas začal s mírným zpožděním, protože jedno auto českolipské výpravy mělo po cestě nehodu, při níž se naštěstí nikomu z posádky nic nestalo. Přesto nepěkný zážitek zjevně hosty ovlivnil. První poločas byl zcela v režii domácího týmu, který na jeho konci vedl už 8:1.
Po přestávce již Démoni hráli mnohem zodpovědněji a i když šancí měli Brňané víc než dost, v síti Démonů skončily jen dvě střely. Hattrickem se blýskl Dimo Chadzidis. V tabulce je Tango osmé, českolipským Démonům patří předposlední jedenácté místo.
„Naši hru ovlivnila hodně řetězová nehoda jednoho našeho auta na dálnici. Měli jsme tam dva hráče brankáře a Švece. Naštěstí se nikomu nic nestalo, odnesly to jen plechy. Každopádně první poločas byl tím ovlivněný. Hráli jsme jako opaření. První půle byla tragická. Před druhou jsme si něco řekli a začali jsme hrát to, co máme. Druhý poločas jsme prohráli gólem z poslední minuty, který možná ani nebyl. Celkový výsledek je velká škoda,“ řekl pro web www.tango-brno.cz trenér čeDémonů Karel Kruliš,.

Branky: 5., 8. a 19. Dimostenis Chadzidis, 6. a 19. Michal Belej, 7. Jakub Gremmel, 12. a 15. Marko Hudaček, 28. a 40. Čeněk Cenek – 10. Milan Lakatoš, 28. Daniel Kýček.
Sestava Démonů: Marek Michálek – Miroslav Betyár, Jan Havlásek, Martin Švec, Štěpán Hodač, Milan Lakatoš, Stanislav Bejda, Lukáš Mikysa, Daniel Kýček.