Démoni Svarog neporazili.

V pátečním utkání jsme hostili první tým tabulky Varta futsal ligy. Utkání bylo velice náročné, hrálo se jak se říká ,, Nahoru a dolů ,,. Po nevydařené power play byl na konci zápasu šťastnější a odváží si od nás plný počet bodů.

Hodnocení zápasu:
Karel Kruliš FC Démoni Česká Lípa : Náš dnešní soupeř který vévodí tabulce nás porazil svou perfektní produktivitou,kdybychom my byli tak produktivní a dali všechny šance které jsme si vypracovali nemohli jsme prohrát.Do zápasu jsme vstoupili dobře i když jsme inkasovali vzápětí se nám povedlo vyrovnat dokonce jsme šli do vedení ,ale pak jsme si zase vybrali naší tříminutovku a soupeř odskočil o tři góly. Po přestávce jsme mohutně dotahovali, ale alespoň bod který by byl zasloužený jsme to nedotáhli a přes celé hřiště dostali do prázdné brány rozhodující gól a bylo po nadějích bylo 20 vteřin dokonce a to už na dva góly nebylo.
Kluci odmakali celý zapas velice dobře je tam cítit velká síla a věřím že až se uzdravíme kompletně body začneme sbírat.
Tomáš Šebl, vedoucí týmu Svarog FC: „Začátek byl podle našeho scénáře, i když nám v prvním poločase dala Lípa dva góly. My jsme jich dali pět a drželi jsme míč na našich sálovkách. Ale druhý poločas jako kdyby přišel jiný tým. Nekoncentrovaností a laxním přístupem jsme dostali Lípu do hry. Venkovní zápasy se nám v téhle sezóně nedaří, i když jsme zatím stoprocentní. Musíme na tom zapracovat. Sbíráme body a to je nejdůležitější, ale hráči si musí uvědomit, že zápas se hraje od začátku do konce a ne jen jeden poločas.“
Branky: 2. Semerád (Kirov), 7. Sop, 24. Kubelka, 25. Šafář, 33. Semerád – 2. Teka (Claudinho), 7. Nene, 7. Claudinho, 9. Baran, 10. Daniel, 28. Nene, 40. Nene
________________________________________
FC Démoni Česká Lípa: Kirov – Hrubý, Šafář, Bažant, Kubelka, Fichtner, Havrda, Kotek, Zapletal, Sop, Semerád, Sochůrek.
________________________________________
Svarog FC Teplice: Jeronimo – Baran, Joao, Hůla, Kasal, Novotný, Claudinho, Nene, Šebek, Vobořil, Daniel, Teka
________________________________________
Rozhodčí: Cílek, Lafek