Démoni potřetí za sebou remizovali, tentokrát s Jeseníkem

Démoni se představili na palubovce VŠB Ostrava, kde má své domácí útočiště nováček soutěže AC Gamaspol Jeseník, aby z ní oba soupeři odcházeli po smírném výsledku 1:1.

Českolipští hráči (Rott a Kirov) v první půli dvakrát orazítkovali konstrukci Růžičkovy branky, takže pokud by šli do druhého poločasu s dvougólovým vedením, nikdo by se nemohl divit.
Také ve druhé části měli Démoni více ze hry, bohužel druhý gól se jim dát nepodařilo, na druhou stranu měli v posledních pěti minutách také štěstí, že Marcinov a Furik své tutovky zahodili.
Pro hostitele se jednalo o vůbec první remízu a připsání cenného, čtvrtého, bodu do tabulky.
Naopak Českolipští uhráli už třetí „plichtu“ v řadě, v průběžném pořadí zaujímají 9. příčku a na své první vítězství v sezoně stále čekají. O premiérovou výhru se svěřenci trenéra Karla Kruliše jistě pokusí za dva týdny (20. října), kdy od 20.30 hodin hostí celek Helas Brno.
AC Gamaspol Jeseník – FC Démoni Česká Lípa 1:1 (1:1)
Branky (asistence): 8. Furik – 16. Rott (Havrda).
Gamasol Jeseník: Růžička (Till) – Řezníček, Plhák, Vavrač, Furik, Vavrušák, Žák, Kozelský, Marcinov, V. Novák, Mráz.
Démoni Česká Lípa: Kirov (Tillen) – Bažant, Šafář, Švec, Havrda, Fichtner, Novák, Kořínek, Rott, Havlásek, Sochůrek.