Ostrava jede domů bez bodů !!!

FC Démoni potvrdili roly favorita a mají tři body. V pátečním 11.kole Varta futsal ligy hostili českolipští Démoni tým VŠB Ostrava.

Po jednoznačném poločase, který skončil 3-0 a výborném začátku druhé půle kdy domácí tým zvýšil náskok až na 5-0 se zdálo, že zápas je rozhodnutý.
Opak je pravdou. Hosté začali aktivnější hrou vše velice komplikovat. Ke konci zápasu bylo skore 5-4 a Ostarava šla do power play, to se jim nepodařilo a Démoni po vstřelené brance na 6-4 už s přehledem dohráli zápas
Karel Kruliš trenér FC Démoni ČL: Jediné s čim můžeme být spokojení jsou 3 získané body, jinak zápas který vedeme 5-0 musíme dohrát na pohodu a ne se Po jednom gólů soupeře sesypat a zápas ve třech minutách zase ztratit.Mame deficit jak fyzický tak psychický , musíme se připravit na další domácí utkání a doufat že se nám všichni uzdraví a budeme stoprocentní. Fanouškům kteří dorazili se musíme omluvit a doufat že dalším zápasem je přesvědčíme a opět přijdou do ochozů.
Martin Kapsa trenér VŠB Ostrava: V pátek nás čeká zápas na opačném konci republiky, kde se pokusíme nedostat 10 gólů. Očekávám opět profesionální a bezchybný výkon od rozhodčích, tak jako tomu bylo v dosavadním průběhu celé sezóny. Bohužel, pozápasové hodnocení se nám nepodařilo získat.
Branky: 7. Hrubý (Havrda), 12. Sop, 16. Rott (Kotek), 21. Havrda (Rott), 21. Zapletal (Havlásek), 39. Zapletal – 29. Mládek, 31. Kyselák (Kundrátek), 34. Pánek (Mládek), 38. Kyselák (Mládek)
Karty:   10. Uher (OVA), 27. Kyselák (OVA), 31. Kundrátek (OVA), 34. Mikyska (OVA)
________________________________________
FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Rott (C), Hrubý, Bažant, Bejda, Havrda, Zapletal, Havlásek, Kotek, Sop
________________________________________
VSK VŠB-TU Ostrava: Kodeš – Pánek, Mládek, Petr, Mykiska, Uher, Lukáš Kundrátek, Patrik Kundrátek, Kyselák, Kapsa
________________________________________
Rozhodčí: Šmíd, Košťál – Trlida
Diváci: 70