Démoni končí v osmifinále poháru

Ve středu 13.10. se představili Démoni na své palubovce v rámci osmifinále proti jednomu z největších favoritů Interobalu Plzeň. Favorit si nakonec postup pohlídal a postoupil po vítězství 4:1.

Zápas se nesl dlouhou dobu bez branek, šance byli na obou stranách, i když více ze hry mněli hráči Interobalu, kteří vstřelili první branku zápasu ve třinácté minutě, kdy Kozárova střela prošla, možná nešťastně, pod nohou Lecjakse až ke Zdráhalovi, pro kterého nebyl problém uklidit míč do branky – 0:1. Poté přešla Plzeň do power-play, další branku už ale nepřidala, a tak se šlo do kabin za tohohle stavu.

Začátek druhého poločasu vyšel Plzni, kdy se ve dvacáté druhé minutě dokázal prosadit Holý – 0:2. Třetí branka Plzně padla po rohovém kopu Vnuka, který našel na zadní tyči úplně osamoceného Seidlera, pro kterého nebyl problém uklidit míč do odkryté sítě –0:3. Poté se nadechla Česká Lípa, když Havrda poslal osamoceného Bialka proti Vahalovi. Bialek nezaváhal a snížil na 1:3. Poslední slovo mněli zase plzeňští, když po přihrávce Vnuka, nadvakrát prostřelil Kirova, který o poločase vystřídal Lecjakse, Havel –1:4.  

Démoni tak stejně, jako v loňském nedohraném ročníku, končí v poháru v osmifinále, kdy po dobrém výkonu podlehli Plzni 1:4. Příští zápas čeká Démony v neděli, kdy se představí v Lovosicích proti ústeckému Rapidu od 19:00.

FC Démoni Česká Lípa : SK Interobal Plzeň 1:4 (0:1)

Branky: 32. Bialek (Havrda) – 13. Zdráhal (Kozár), 22. Holý, 29. Seidler (Vnuk), 38. Havel (Vnuk)

ČK: 0 – Jiří Bílý

FC Démoni: Lecjaks, Kirov –Fichtner, Maur, Rott, Potoček, Bialek, Zapletal, Klimt, Havrda, Demjančuk, Rozboud,

hlavní trenér: Karel Kruliš

Interobal: Vahala, Němec – Rick, Buchta, Kozár, Vnuk, Holý, Zdráhal, Havel, Seidler, Künstner

hlavní trenér: Marek Kopecký

Rozhodčí: Milner Michal, Řeháček Lubomír

Sestřih gólů