Démoni Chrudim nezaskočili, a ta si připsala tři body.

V neděli 28.11. zajížděli Démoni na půdu mnohonásobného mistra ligy Chrudimi. Chrudim nedovolila žádné překvapení a připsala si pohodovou výhru 7:1.

Brankový účet utkání otevřel ve čtvrté minutě Tomáš Koudelka, který po přihrávce Davida Drozda uklidil míč pod horní tyč Kirovovi branky – 1:0. Ve třinácté minutě přišlo vyrovnání, když Dudu odkopem nastřelil Došu, od kterého se za přispění Petra Zapletala dostal míč do branky – 1:1. Poté během čtyř vteřin ve čtrnácté minutě trefil Chrudimský Max břevno. Chrudim se dočkala o minutu později, kdy David Drozd skrytou střelou prostřelil Kirova – 2:1. O necelou minutu později to bylo už o dvě branky, kdy se na dvakrát dokázal prosadit Pavel Drozd – 3:1. Za dvacet jedna vedla Chrudim 4:1, když se střelou do dolního rohu branky prosadil Tomáš Koudelka. Další branka v prvním poločase nepadla, a tak se šlo do kabin za tohoto stavu.

Začátek druhého poločasu vyšel Chrudimi na výbornou, když se po jednašedesáti vteřinách střelou mezi nohy Kirova prosadil Matěj Slováček – 5:1. O devatenáct vteřin později přidal svou druhou branku v zápase David Drozd, který patou pře brankářem soupeře tečoval nástřel, a ten prošel mezi nohami brankáře až do branky – 6:1. Poslední branka padla ve třicáté páté minutě, kdy se prosadil Dominik Balog a stanovil tak konečný výsledek utkání na 7:1 pro domácí Chrudim.

FK Chrudim : FC Démoni Česká Lípa 7:1 (4:1)

Branky: 4. Tomáš Koudelka ( David Drozd ), 16. David Drozd ( Tomáš Koudelka ), 17. Pavel Drozd ( Tomáš Koudelka ), 18. Tomáš Koudelka ( Matěj Slováček ), 22. Matěj Slováček ( Tomáš Koudelka ), 22. Pavel Drozd ( Matěj Slováček ), 35. Dominik Balog ( Martin Doša ) – 13. Petr Zapletal ( Matěj Maur )

FK Chrudim: Dudu , Daniel Javorski – Roman Mareš , Dominik Balog , Max , Martin Doša , David Drozd , Éverton , Tomáš Koudelka , Matěj Slováček , Jaroslav Kubát , Pavel Drozd

hlavní trenér: Felipe Conde

FC Démoni: Milen Kirov, Lukáš Lecjaks – Tomáš Fichtner, Viktor Demjančuk, Milan Bialek, Matěj Maur, Matěj Potoček, Petr Zapletal, Karel Rozboud, Jonáš Klimt

hlavní trenér: Karel Kruliš

Rozhodčí: Petr Šenkýř, Lukáš Jurča – Martin Kabeláč