Turnaj hrůzy, juniorka nepřivezla ze západu Čech ani bod.

První neděli v roce 2020 zajížděla do Plzně, kde se v rámci 4.kola juniorské ligy utkala s domácím Interobalem a českobudějovickým Dynamem, v jediném vyrovnaném zápase mladší kategorie prohrála těsně s domácí Plzní, ve zbylých třech zápasech junioři naprosto vyhořeli a obdrželi v nich dohromady 33 branek.

U- 17

SK Dynamo PCO České Budějovice – FC Démoni Česká Lípa   13:0 (5:0)

Mladší kategorie ve svém prvním zápase naprosto vyhořela. Na hráčích byl vidět nezájem o hru, nechtělo se jim moc běhat, což se projevilo už na poločasovém skóre které bylo vševypovídající. Druhý poločas se nes ve stejném duchu a je jen štěstí že domácí Budějovice se nedokázali prosadit vícekrát.

Za první zápas nelze kluky za nic pochválit, chyběl pohyb, snaha, zaujetí pro hru. Proto je důležité aby se kluci z tohoto zápasu poučili a pamatovali že bez snahy to nepůjde.

SK Interobal Plzeň- FC Démoni Česká Lípa   3:2 (0:1)

Ve druhém zápase vypadali junioři jakoby oproti prvnímu zápasu o 180 stupňů otočili a byli minimálně svému soupeři vyrovnaným soupeřem, po většinu zápasu dokonce lepším, kdy první poločas dopadl podle představ a vedli jsme o pauze o jednu branku, zápas ale nakonec nedopadl podle představ, a to hlavně díky neproměňování šancí se na konci radoval domácí celek, který se dokázal třemi brankami ve druhé půli dostat do vedení 3:1, na které dokázali kluci pouze odpovědět jednou brankou se závěrečnou sirénou.

Za druhý zápas lze celkem kluky pochválit, bojovali, místy svého soupeře přehrávali, ale doplatili na neproměňování šancí. Celý zápas nejpřesněji zhodnotil trenér A-týmu Karel Kruliš, který odcestoval s juniory do Plzně, když prohlásil, že kluci ztratili vyhraný zápas.

Mladší kategorie nastoupila k turnaji v této sestavě:

Machač – Valta, Třeštík, Kříž, Konečný, Šimanovský(C), Schuller, Černý, Kohout

Branky za mladší kategorii vstřelili:

Kříž, Konečný

U-19

SK Dynamo PCO České Budějovice – FC Démoni Česká Lípa    10:5 (5:2)

Starší kategorie začala zápas s Dynamem jako z hororu a během chvíle prohrávala již 5:0, poté se kluci zvedli a začali svému soupeři i zatápět, což ukázali i dvě vstřelené branky, v poslední minutě první půle trefil ještě po rychle zahraném rohu tyč Tandera. A proto se šlo na pauzu za stavu 5:2. Druhý poločas začali junioři mohutným náporem, kdy vsadili vše na útok a podařilo se jim vstřelit branku, která utkání dramatizovala, s mohutným útokem se ale otevírala okénka v obraně pro rychlé protiútoky domácích, které dlouho výborně likvidoval brankář Bláha, rozhodující moment přišel za stavu 4:6, kdy jsme měli možnost zahrávat přímí kop z hranice šestnáctky, který jsme ale neproměnili a z protiútoku obdrželi asi rozhodující branku na 4:7, navíc se zranil brankář Bláha, který musel se svým zraněním utkání dohrát ,nakonec  padly do konce utkání ještě čtyři branky a utkání tak skončilo hrozivým rozdílem.

První utkání starší kategorie hodnotíme dost rozpačitě, po hrozivém startu do utkání, byli naši kluci Dynamu vyrovnaným soupeřem. O výsledku rozhodl hlavně začátek utkání, kdy jsme si nechali dát rychle pět zbytečných branek. Vyzdvihnout ale musíme počin Dominika Černého, který vstřelil čtyři z pěti branek našeho týmu. Nejhorší zprávou z utkání je ale zranění brankáře Bláhy, který v této sezóně do bojů už asi nezasáhne.

SK Interobal Plzeň – FC Démoni Česká Lípa    10:0 (5:0)

Ve svém druhé utkání starší kategorie naprosto vybouchla, kdy si za celý zápas nevypracovala větší šanci, byla bez pohybu a chuti hrát, a proto naprosto zaslouženě podlehla Plzni o deset branek. V brance místo zraněného Bláhy nastoupil ze sedmnáctky Kohout.

Druhé utkání devatenáctky se hodnotí velmi těžko, když ve všech faktorech naši hráči zaostávali, a proto je výsledek utkání naprosto zasloužený, snad se hráči z tohoto výkonu poučí a předvedou v dalších zápasech lepší výkony.

Starší kategorie nastoupila k turnaji v této sestavě:

Bláha (C) – Gurra,Kučera, Lawson, Tandera, Baláž, Spramo, Schuller, Černý, Moc, Foubík

Branky za starší kategorii vstřelili:

Černý 4, Moc

Další utkání sehrají naši junioři 12.1, kdy se v rámci pátého kola utkají s AC Gamaspol Jeseník a poté přivítají v severočeském derby Liberecký FTZS.

Komentáře zakázány.
Powered by WordPress | Designed by: Virtual Dedicated Servers | Thanks to Best Top WordPress Themes, Premium Themes and