Teplice v České Lípě vyhrály a odvážejí si plný počet bodů

Česká Lípa – Domácí Démoni nastoupili k tomuto utkání ve velice oslabené sestavě. Pro zranění chyběl ze základní sestavy Jan Bažant, Martin Švec a nemocný Jan Havlásek. Služebně do zahraničí odjel Jan Šafář a Vratislav Kořínek. To je celkem pět hráčů základní sestavy. První poločas Démoni drželi krok až na poslední pětiminutovku. Tam propadli a poločasový výsledek byl velice nepříznivý 0-4. Do druhé půle domácí nastoupili s velkým nasazením a v power play se podařilo snížit na 3-5. Tepličtí měli více sil a tak konečný stav byl 4-7,, Škoda, byl to z mého pohledu vyrovnaný zápas a remízu jsme si určitě zasloužili,, říká prezident klubu Jiří Šubrt.

FC Démoni Česká Lípa – Svarog FC Teplice / 0-4 / 4 – 7

Branky a sestavy
Branky: 28. Bejda (Bialek), 35. Bejda (Fichtner), 35. Fichtner (Bejda), 40. Bejda – 14. Kulhánek (Künzl), 16. Černý, 17. Černý (Jean), 19. Baran (Künzl), 26. Jean (Iemelianov), 38. Borges (Černý), 40. Černý
Karty: 25. Jean (STP)

________________________________________
FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Bejda(C), Fichtner, Havrda, Bialek, Kotek, Žampa, Rott
Svarog FC Teplice: Kalina, Novák – Kulhánek, Baran, Borges, Jean, Žák, Iemelianov, Černý, Kasal, Cibrik, Künzl
Rozhodčí: Cílek, Lafek