Play off ještě není jistá

FC Démoni Česká Lípa 2:6 (0:3) SK Interobal Plzeň
V pátečním 20. kole přijela do České Lípy favorizovaná Plzeň a svou roly potvrdila.
Hráči Démonů sehráli sice hezké utkání plné neproměněných šancí ale konečný výsledek 2-6 je rozhodující a tím pádem si body odváží Plzeň Je to škoda, protože získání alespoň jednoho bodu by Démonům zajistil účast v play off, takhle se bude rozhodovat v posledním kole na palubovce VŠB Ostrava.

Michal Holý po Lípě: Lípa byla nepříjemný soupeř, bránili zodpovědně na vlastní polovině a těžko jsme se dostávali do tempa. Ale i tak jsme po dvou slepených gólech měli zápas až do konce plně pod kontrolou. Rozhodl asi první gól, pokud by jsme ho dostali my, bylo by to složitější. V druhé půli už se do hry dostali všichni hráči a zápas se jen dohrával.
Karel Kruliš Zápas jsme si prohospodařili ,kdyby jsme v prvních pěti minutách dali gól zápas mohl vypadat jinak, ale místo toho dostaneme dva velice laciné góly a v tu chvíli má soupeř vše pod kontrolou, ve druhé půli kdy Plzeň obměnila hráče jsme ji zatlačili ale už to stačilo jen na korigování výsledku. Plzeň vyhrála zaslouženě a proto odjíždí z Lípy se všemi body.

Branky: 31. Hrubý, 37. Havrda (pen.) – 6. Křemen (Holý), 7. Rešetár (Křemen), 20. Buchta (Künstner), 21. Rešetár (Holý), 25. Rešetár (Holý), 28. Štrajt (Sláma)
Karty:   16. Švec (CLI) – 37. Křemen (PLZ)

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Hrubý, Kubelka, Fichtner, Švec, Havrda, Zapletal, Semerád

SK Interobal Plzeň: Němec, Luhový – Rozboud, Rešetár(C), Buchta, Slavík, Sláma, Turek, Štrajt, Havel, Kovács, Holý, Křemen, Künster

Rozhodčí: Kresta, Novotný – Košťál