Démoni propadli v Liberci

V neděli jsme v rámci druhého kola VARTA futsal ligy zajížděli na palubovku nováčka této soutěže FTZS Liberec. Bohužel jsme odehráli hodně špatný zápas a odvezli jsme si porážku 7:3. Všechny body tak zůstali v Liberci.

FTZS Liberec 7:3 (4:2) FC Démoni Česká Lípa

Karel Kruliš Co dodat po dobrém vstupu do zapasu kdy se dostaneme do vedení a troufnu si říct že do 15 min.jsme na tom o trochu lépe pak příjde totální blamáž ,Liberec se dostal po našich hrubých chybách do vedení a my nebyly schopni se do zapasu vrátit ,ani z 10 metrového kopu.Liberec nabuzený dvougólovým vedení a hlavně obrovskou chutí nás už druhý poločas svým důrazem dostávali pod ještě větší tlak.Bojovností a srdcem Liberec vyhrál zcela zaslouženě,my se musíme ponaučit a jít dál a připravit se na další zapasy.

Jakub Dlask Michael Vacek (trenér FTZS) V tomto zápase jsme podali velmi dobrý, koncentrovaný výkon. Kromě začátku prvního poločasu, kdy byl zápas vyrovnaný, jsme ovladali hru. Měli jsme ještě spoustu dalších vyložených šancí, které jsme neproměnili. Jsme moc rádi, že jsme první domácí zápas zvládli a získali tři body.

Sestavy:

FTZS Liberec: Vogt, R. Soukup – P. Bína (C), M. Soukup, Žoček, Krasnický, Ji. Šisler, Němec, Bernát, Benek, Beneš, Rašín
________________________________________
FC Démoni Česká Lípa: Sochůrek (24. Kirov) – Švec (C), Šafář, Bažant, Kubelka, Fichtner, Havrba, Bialek, Rott, Kotek
Rozhodčí: Dragoun Nešněra

Statistika:

Branky: 11. Žoček, 17. Ji. Šisler, 18. Krasnický (Bernát), 19. Benek, 24. Bernát, 26. M. Soukup (Žoček), 37. Ji. Šisler – 7. Havrda, 16. Rott, 40. Koubelka
Karty: 26. Fichtner (CLI), 40. – (CLI)