Démoni mají sílu. V pátek večer to poznala i pražská Sparta, i když vyhrála

Jediný gól chyběl českolipským Démonům k senzační remíze v pátečním duelu druhého kola 1. Futsal ligy s pražskou Spartou. Zápas, ve kterém nechyběly emoce a drama, skončil výhrou hostů. Ti v České Lípě zvítězili 4:3.

Favorizovaná Sparta vstoupila do zápasu tak, že během jedenácti minut rozleptala českolipskou obranu, aby vedla 3:0. Domácí Démoni odpověděli dost laciným gólem, nad kterým se ve 14. minutě podepsal agilní Marin Švec, a dílčím stavem 1:3 skončil také 1. poločas.

Do něj lépe vstoupili Českolipští, kteří po šesti minutách snížili na 2:3. Velkou měrou se na tomto gólu podílel Tomáš Kotek, jenž ideálně přihrál Miroslavu Rottovi, který zakončoval do opuštěné brány.

Za tři minuty bylo srovnáno, jenže rozhodčí gól, který vstřelil domácí gólman Milen Kirov, jenž vyslal od vlastní brány dlouhý nákop, neuznali: údajně pro předchozí faul kapitána Stanislav Bejdy na pražského brankáře… A hned za minutu udeřilo na opačné straně, branku vstřelila největší sparťanská hvězda Wilde – 2:4.

Českolipští borci však dál srdnatě bojovali o co nejlepší výsledek, který se dostavil v poslední minutě: po přihrávce od Havrdy se do prázdné branky prosadil zkušený Miroslav Rott.

Víc už večer stateční Démoni proti Spartě bohužel nestihli.

Přesto: klobouk dolů, hoši démonští!
FC Démoni Česká Lípa -AC Sparta Praha 3:4 (1:3)

Branky (nahrávky): 14. Švec (Bejda), 26. Rott (Kotek), 40. Rott (Havrda) – 2. Lucas (Amadeu), 4. Marcelo, 11. Wilde (Marcelo), 30. Wilde (Marcelo). Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Vodrážka Dan, Milner Michal. ŽK: 2:1 (25. Havrda, 29. Havlásek – 39. Lucas). Diváků: 200.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Bejda(C), Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Rott, Havlásek, Kotek,
AC Sparta Praha: Bezstarosti, Hnízdil – Marcelo, Lucas, Hájek, Gustavo, Belej, Pimpolho, Amadeu, Ricardo, Wilde, Zdržálek, Hora.

Zdroj: http://ceskolipsky.denik.cz/fotbal_region/demoni-maji-silu-v-patek-vecer-to-poznala-i-prazskya-sparta-20170908.html

Komentáře zakázány.
Powered by WordPress | Designed by: Virtual Dedicated Servers | Thanks to Best Top WordPress Themes, Premium Themes and