Démoni bodují naplno

V pátek se odehrál zápas s Helasem Brno. Nebylo to jednoduché utkání, ale po napínavém boji až do konečného hvizdu se podařilo a body zůstávají v České Lípě.
Karel Kruliš FCD: Zápas s Helasem byl nesmírně vyrovnaný ,věděli jsme že soupeř nedá svou kůži lacino,první půle byla hodně vyrovnaná i když šancí jsme si vytvořili více tak do šaten se šlo za stavu 1-1,

ve druhé půli jsme byly více na míči a s toho pramenili šance ,ale ty se nám nedařilo proměňovat nastřelili jsme 3x tyč spoustu šancí vychytal brankář hostí a jak se říká nedáš dostaneš se stalo,Helas dal na 1-2 a my opět museli zapas otáčet ,jsem rád že se nám to povedlo a máme důležité 3 body.Kluky musím pochválit za bojovný výkon otáčeli jsme 4 zápas v řadě a to si myslím že je dobrá cesta.

Jiří Šubrt FCD: Konečných 3-2 je parádní výsledek. Jako vždy- pro mě to byl infarktový zápas.

Tomáš Galia: Za sebe bojovné a nepříliš pohledné utkání jsme bohužel ztratili během jedné minuty. Zkušenější mužstvo by podobný průběh již nepustilo a dovedlo by ho do vítězného konce. Naplno se projevuje naše momentální rozpoložení, herní nevyzrálost a naivní chyby, nás bohužel stojí body a lepší tabulkové postavení. Zkušenosti které před sezonou a během sezóny odešly, se nahrazují těžce a tak si tímto nezbytným procesem musíme projít a z každého takového utkání se ponaučit.

Branky: 7. Havrda (Švec), 35. Semerád (Švec), 35. Zapletal (Švec) – 14. Ovčačík, 34. Prokeš (Cupák)
Karty:   14. Semerád (FCD) – 37. Cupák (HEL)
_______________________________________
FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Rott (C), Hrubý, Bažant, Fichtner, Švec, Havrda, Zapletal, Havlásek, Kotek, Semerád

Helas Brno: Konečný, Mykytjuk – Ovčačík, Cupák, Štolba, Špička, Zatloukal, Prokeš, Poul, Lukšija, Mužík
Rozhodčí: Šmíd, Kresta – Mollinger